Magdalena Keškić u donjem rublju za blagdane: ‘Kvragu, gdje je ta imela kad je trebaš?‘

Hrvatska navijačica koja živi u Njemačkoj Božić je proslavila u donjem rublju pored okićene jelke

Hrvatska navijačica koja živi u Njemačkoj, Magdalena Keskić, Božić je proslavila u donjem rublju pored okićene jelke. Promijenila je nekoliko poza i u prvi plan istaknula svoje bujne obline, a izazovnim fotografijama pohvalila se na svom Instagram profilu.

“Prekrasna si! Iznimna žena”, “Kvragu, gdje je ta imela kad je trebaš?”, “Lijepa si, zgodna”, “Savršenstvo” – glasili su samo neki od komentara njezinih mnogobrojnih pratitelja, a objava je u kratkom roku prikupila više od 9000 lajkova.

Magdalena je za vrijeme SP-a boravila u Dohi gdje je bodrila naše Vatrene, a mnogima je zapela za oko svojim atraktivnim izgledom na tribinama.

[gs-fb-comments]
- Reklama-

Najnovije vijesti:

Dejan Savićević vjeruje u Hrvatsku: “Imaju turnirski mentalitet, ne sumnjam da će proći”

Legendarni crnogorski nogometaš Dejan Savićević prati događanja na Svjetskom prvenstvu, posebno nastupe reprezentacija iz regije. Iako Crna Gora nije...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
36.6 ° C
36.6 °
36.6 °
30%
2.9m/s
0%
Sub
37 °
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
33 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još: