Severina najavila novi spot i objavila fotke: ‘Kraljica se vraća’

Severina je na svom profilu na Instagramu najavila svoj novi dugoočekivani singl “Fališ mi”

Pjevačica je snimila duet s bugarskim glazbenikom Azisom, a pjesma se zove Fališ mi. Seve je na Instagramu objavila kratki teaser spota, a danas je dodala i fotografije s pripreme za snimanje spota.

Otkrila je da je njezin novi singl nastao u suradnji s Filipom Miletićem, koji je autor mnogih njezinih hitova.

Pjevačica mjesec dana prije svog 50. rođendana prima brojne komplimente na račun svog izgleda, a na fotkama izgleda sjajno. Nove su fotografije za samo dva sata skupile 15 tisuća lajkova na Instagramu.

[gs-fb-comments]
- Reklama-

Najnovije vijesti:

Dejan Savićević vjeruje u Hrvatsku: “Imaju turnirski mentalitet, ne sumnjam da će proći”

Legendarni crnogorski nogometaš Dejan Savićević prati događanja na Svjetskom prvenstvu, posebno nastupe reprezentacija iz regije. Iako Crna Gora nije...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
36.6 ° C
36.6 °
36.6 °
30%
2.9m/s
0%
Sub
37 °
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
33 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još: