Obradović: Hvala na divnom gostoprimstvu, bilo nam je jako ugodno u Splitu ova dva dana

Igrali smo dovoljno dobro da pobijedimo Splićane - rekao je trener crno-bijelih

Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je da crno-bijeli imaju dovoljno energije i motiva da pobijede Split.

Košarkaši Partizana pobijedili su Split rezultatom 76:53 u susretu 6. kola ABA lige.

– Nije nova situacija da nakon utakmice u Euroligi za manje od 48 sati igramo utakmicu ABA lige, a naravno da je uvijek najvažnije imati dovoljno energije za igru, a prije toga naravno , motivacija. Mislim da je momčad izašla s ciljem da odigramo dobru utakmicu. Neke smo minute odigrali jako dobro, neke manje, ali sasvim dovoljno da pobijedimo Splićane – rekao je Obradović na konferenciji.

– Mislim da mogu igrati i puno bolje, očito ova igračica koja je toliko dala proteklih sezona, Shannon Shorter, još uvijek nije spremna. Valjda, ne znam. On je iznimno važan igrač i mislim da će izgledati puno bolje u budućnosti. Želim im sve najbolje.

Obradović se zahvalio domaćinima na srdačnom prijemu.

– Želim zahvaliti splitskoj publici na iznimnom dočeku i svim ljudima koji su ovdje otkako smo došli. Na divnom gostoprimstvu i to je ono što stvarno želim istaknuti. Hvala svima, bilo nam je ugodno u Splitu ova dva dana – rekao je Obradović .

[gs-fb-comments]
- Reklama-

Najnovije vijesti:

Dejan Savićević vjeruje u Hrvatsku: “Imaju turnirski mentalitet, ne sumnjam da će proći”

Legendarni crnogorski nogometaš Dejan Savićević prati događanja na Svjetskom prvenstvu, posebno nastupe reprezentacija iz regije. Iako Crna Gora nije...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
36.6 ° C
36.6 °
36.6 °
30%
2.9m/s
0%
Sub
37 °
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
33 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još: