Kerum psovao u stožeru: ‘Imali ste četnika za gradonačelnika i sad ponovno imate to’

Željko Kerum burno je reagirao na izborne rezultate u Splitu

Kandidat za splitskog gradonačelnika, Željko Kerum, sinoć je u svom izbornom stožeru burno reagirao na izborne rezultate. Posebno “oštro” Kerum je reagirao na izjavu Bojana Ivoševića, zamjenika vodećeg Ivice Puljka, piše Dalmatinski portal.

Pogledajte video.

“Gradonačelnik vam je već bio četnik, dr. Jakša Račić, sad ponovo imate to. Imali ste četnika za gradonačelnika, i to je istina. Je l’ ja lažem?! Imate povijest, provjerite povijest. Je l’ bio on četnički vojvoda. Je. U čemu je problem?! Nek me netko tuži, ali to je istina”, govorio je Kerum, nakon čega je napustio Loru.

[gs-fb-comments]
- Reklama-

Najnovije vijesti:

Luka Modrić obitelj uvijek stavlja na prvo mjesto: Rijetko pokazuje samozatajne sestre Jasminu i Dioru

Luka Modrić, jedan od najvećih hrvatskih nogometaša svih vremena, oduvijek je isticao da mu je obitelj najveći oslonac. Iako...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
34.9 ° C
34.9 °
34.9 °
35%
2.3m/s
0%
Sub
35 °
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
35 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još: