Počinje masovno cijepljenje u Zagrebu, objavljeni detalji

U Zagrebu počinje masovno cijepljenje građana starije životne dobi i onih s kroničnim bolestima, a na Zagrebačkom velesajmu danas će se testno cijepiti 300 građana koji su se prijavili putem platforme “cijepise.hr”, javlja HRT. Sutra će AstraZenecino cjepivo primiti još 1500 građana. Radit će se u dvije smjene, od 08 do 20 sati i na cijepljenje će se dolaziti u točno dogovoreno vrijeme.

‘Bit će 15 cijepnih mjesta. Na svaku sitnicu smo mislili, nadam se da će naši sugrađani biti više nego zadovoljni’

Sutra će AstraZenecino cjepivo primiti još 1500 građana.

Radit će se u dvije smjene, od 8 do 20 sati, a na cijepljenje će se dolaziti u točno dogovoreno vrijeme.

Ravnatelj Nastavnog zavoda za javno zdravstvo “Dr. Andrija Štampar” Zvonimir Šostar u emisiji Dobro jutro, Hrvatska na HTV-u komentirao je početak cijepljenja u Zagrebu.

“Liječnici će raditi na trijaži, samo oni koji su zdravi će produžiti na cijepljenje. Svaki dan će u smjeni raditi po dvadesetak liječnika i puno medicinskih sestara te administratori. Bit će 15 cijepnih mjesta. Na svaku sitnicu smo mislili, nadam se da će naši sugrađani biti više nego zadovoljni”, rekao je Šostar.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Tko je supruga Petra Sučića? Samozatajna Matea čeka bebu s hrvatskim reprezentativcem

Petar Sučić, 22-godišnji hrvatski reprezentativac i jedan od najperspektivnijih nogometaša svoje generacije, privukao je veliku pažnju nakon pogotka protiv...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
24.4 ° C
24.4 °
24.4 °
73%
0.4m/s
0%
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
36 °
Čet
24 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još: