Zlatko Dalić nakon Maroka: Nemamo za čime žaliti

Pročitajte još:

Nakon utakmice 1. kola skupine F Svjetskog prvenstva u Kataru i mršavih 0-0 s Markom s prvim dojmovima javnosti se obratio izbornik Vatrenih Zlatko Dalić

“Očekivali smo da će biti teška utakmica. Protivnik je bio čvrst, čekao je priliku za kontru, a mi smo se bojali da ne izgubimo loptu. Igrali smo s posjedom, kontrolirali smo loptu, ali nedostajalo nam je okomitosti. Mi moramo osvojiti četiri ili pet bodova za osvajanje grupe. Maroko je bio dobar danas, a mi idemo dalje.

Danas smo se odlučili za iskusnije igrače u obrani. Nikola se, nažalost, ozlijedio u prvom dijelu. Mogu zamjeriti to što je nedostajalo odlučnosti i okomitosti. Nedostajalo nam je hrabrosti. Bilo nam je teško. Drugačija je situacija nego prije četiri i pol godine u Rusiji, sad smo svima meta. Nemamo za čim žaliti, idemo dalje”, rekao je Zlatko Dalić.


Standings provided by Sofascore

[gs-fb-comments]
- Reklama-

Najnovije vijesti:

Dejan Savićević vjeruje u Hrvatsku: “Imaju turnirski mentalitet, ne sumnjam da će proći”

Legendarni crnogorski nogometaš Dejan Savićević prati događanja na Svjetskom prvenstvu, posebno nastupe reprezentacija iz regije. Iako Crna Gora nije...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
34.9 ° C
34.9 °
34.9 °
36%
2.3m/s
0%
Sub
36 °
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
33 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: