Građani u šoku: Policija je iz automobila gledala krvavi obračun navijača Dinama i Legije

Bad Blue Boysi i poljski huligani žestoko su se potukli uoči utakmice Dinama i Legije koja se igra večeras na Maksimiru.

U zagrebačkom naselju Dubrava sinoć je bilo ratno stanje. Nadzorna kamera u kafiću snimila je početak kaosa. Letjele su stolice, baklje, kamenje…

U krvavom sukobu učestvovalo je 200 huligana. Ljudi koji su se zatekli u kafićima pobjegli su na sigurno, a neki su se skrivali u automobilima, piše 24sata.

Brojne snimke građana koje smo dobili pokazuju i kako su na cestama bili policijski automobili, no policija nije iz njih izlazila.

– Murija sjedi u kolima, a oni se vani tuku – kaže jedan od građana u snimci. Dva sata nakon izbijanja tuče, policija je objavila da je bila prisutna od početka i da je spriječila veći sukob.

Da stvar bude strašnija, kako se vidi na snimci, navijači su baklje bacali u blizini benzinske crpke.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Thierry Henry biranim riječima nahvalio Luku Modrića: “Klasa nikada ne stari”

Luka Modrić još je jednom pokazao zašto ga mnogi smatraju jednim od najvećih veznih igrača u povijesti nogometa. Kapetan...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
37.2 ° C
37.2 °
37.2 °
33%
2.5m/s
0%
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
37 °
Čet
30 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Exit mobile version