Ivan Perišić: Jedva čekam utakmicu, moramo igrati napadački, a ne izmišljati

Gledat ćete pravu Hrvatsku, poručio je krilni igrač hrvatske reprezentacije Ivan Perišić uoči sutrašnjeg ogleda protiv Kanade u susretu 2. kola SP-a u Kataru.

“Za sve reprezentacije je zimsko SP nešto novo. Moramo pokazati puno više, defanzivno je bio dobro, ali napadački nije. Radili smo na tome, gledat ćete pravu Hrvatsku, Imamo još dvije prilike i sve je na nama,” kazao je.

Pitali su ga novinari i je li ovo njegovo zadnje veliko natjecanje za Hrvatsku. “Fokus je na ovoj utakmici, a gdje ću biti za dvije ili četiri godine, ne znam. Idem utakmicu po utakmicu, cilj mi je igrati što više i raditi svaki dan… Polako”, rekao je Perišić.

Komentirao je i jesenski termin odigravanja Svjetskog prvenstva. “Ovo je prvi put za nas i za sve. Tko se prilagodi, bit će mu lakše. Mogu to komentirati nakon prvenstva, zasad je OK. Svi smo imali preko 15-20 utakmica za klubove, svi su igrači u formi i nije problem igrati prvenstvo”, rekao je Perišić.

Perišić je u Bayernu dijelio svlačionicu s najboljim kanadskim igračem Alphonsom Daviesom. “Igrali smo zajedno, bio je gušt igrati na lijevoj strani. On je nešto što se rijetko viđa ovih dana. Napredovao je u zadnje dvije godine i nebo mu je granica. I ostali igrači su trkački moćni. Jedva čekam utakmicu kako bi pokazali što možemo”, rekao je Perišić.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Hrvatska protiv Portugala u nokaut fazi: Vatreni love prvu službenu pobjedu protiv svoje “crne mačke”

Hrvatska nogometna reprezentacija u šesnaestini finala Svjetskog prvenstva igrat će protiv Portugala, protivnika s kojim Vatreni imaju vrlo neugodnu...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
31.6 ° C
31.6 °
31.6 °
53%
1.3m/s
0%
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
36 °
Čet
31 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još: