UEFA odlučila: Grčki navijači ne smiju u Zagreb

Dinamo sljedećeg četvrtka, 7. ožujka, od 21 sat igra prvi susret osmine finala Konferencijske lige na Maksimiru i to protiv grčkog PAOK-a.

UEFA je službeno odlučila da navijači PAOK-a ne smiju doći u Zagrebu na utakmicu s Modrima.

Dinamovoj navijačkoj skupini, Bad Blue Boysima, ta je organizacija već ranije zabranila odlaske na gostjuće utakmice u europskim natjecanjima, a sada je odlučila da zbog potencijalnih nereda niti POK-ovi navijači neće smjeti u Zagreb.

Boysi su, podsjetimo, počekom ove sezone uoči utamce protiv AEK-a u poretkolu Lige prvaka sudjelovali navijačkim neredima u Ateni, u kojima je život izgubio navijač grčke momčadi.

Dinamovim navijačima je nakon toga zabranjen odlazak na gostujuće utakmice u europskim natjecanjima.

Dinamo i PAOK će prvu će utakmicu igrati 7. ožujka u Zagrebu s početkom u 21 sat, dok će uzvrat u Solunu tjedan dana kasnije početi u 18.45 sati.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Thierry Henry biranim riječima nahvalio Luku Modrića: “Klasa nikada ne stari”

Luka Modrić još je jednom pokazao zašto ga mnogi smatraju jednim od najvećih veznih igrača u povijesti nogometa. Kapetan...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
38%
1.9m/s
0%
Ned
36 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
37 °
Čet
30 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još: