Crnogorske rukometašice slavile uz Thompsona: Srbi se zgrozili

Crnogorske rukometašice svladale su Rumunjsku 35-34 te su se plasirale u polufinale Europskog prvenstva, a pobjedu su proslavile uz legendarnu hrvatsku pjesmu Miroslava Škore i Thompsona, pišu 24 sata.

Srpski Kurir odmah je reagirao na tu proslavu uz napise kako su “Crnogorke slavile uz pjesme ustaške ikone Marka Perkovića Thompsona”. Snimku je objavila Jovanka Radičević, jedna od reprezentativki Crne Gore.

Inače, ovo nije prvi put da se među Crnogorcima ore hrvatske pjesme, a istu su pjevali prije dvije godine ispred manastira srpske pravoslavne crkve u Cetinju na prosvjedu zbog novoizabrane vlasti u Crnoj Gori gdje je prosrpska koalicija ‘Za budućnost Crne Gore’ odnijela pobjedu.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Thierry Henry biranim riječima nahvalio Luku Modrića: “Klasa nikada ne stari”

Luka Modrić još je jednom pokazao zašto ga mnogi smatraju jednim od najvećih veznih igrača u povijesti nogometa. Kapetan...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
37.2 ° C
37.2 °
37.2 °
33%
2.5m/s
0%
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
37 °
Čet
30 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još: