Sinoć se na Twitteru oglasila i bivša premijerka Jadranka Kosor.
"Ovo novo pljačkanje INA-e zahtijevalo bi izvanredne reakcije političara, makar oporbenih. Izvanredna sjednica Sabora, možda....
Kolačiće koristimo da bismo vam osigurali najbolje iskustvo na našoj web stranici. Daljnjim korištenjem naše web stranice, suglasni ste s korištenjem kolačića.