Na zagrebački KBC jučer se javilo 11 ljudi zbog simptoma koje bi mogli povezati s ingestijom bezalkoholnog pića, otkrio je Željko Krznarić, pročelnik Zavoda...
Kolačiće koristimo da bismo vam osigurali najbolje iskustvo na našoj web stranici. Daljnjim korištenjem naše web stranice, suglasni ste s korištenjem kolačića.