Općinski sud u Novom Zagrebu je od 1. veljače 2023. godine ukinuo korištenje – telefax uređaja.
U odluci predsjednice Općinskog suda Novi Zagreb Marije Karadžole...
Kolačiće koristimo da bismo vam osigurali najbolje iskustvo na našoj web stranici. Daljnjim korištenjem naše web stranice, suglasni ste s korištenjem kolačića.