Mislio je da je sve prevara: Treći antivakserski američki radijski voditelj umro u mjesec dana

Konzervativni radijski voditelj s Floride, žestoki protivnik cijepljenja protiv koronavirusa, umro je od posljedica covida.

Marc Bernier umro je nakon trotjedne borbe s bolešću, objavila je njegova postaja. Bilo mu je 65.

“S velikom tugom WNDB objavljuje da je umro Marc Bernier, koji je informirao i zabavljao slušatelje WNDB-a više od 30 godina”, objavila je postaja iz Daytona Beacha.

Bernier se zarazio prije tri tjedna. Voditelj koji je sam sebe zvao “Gospodinom Antivaksom” znao je reći i da se američka vlada “ponaša poput nacista” kad prisiljava ljude da se cijepe.

Prije osam dana preminuo je Phil Valentine

Osam dana prije njega umro je Phil Valentine, 61-godišnji radijski voditelj u iz Tennesseeja koji je izrugivao cjepivima protiv koronavirusa, ali je promijenio mišljenje pošto je obolio. On se s covidom borio mjesec dana.

Početkom kolovoza preminuo je i Dick Ferrel

Predomislio se, prekasno, i Dick Farrel, bivši komentator Newsmaxa i zagriženi antivakser. Taj je radijski voditelj iz južne Floride umro 6. kolovoza, također u 65. godini, pošto je slušateljima govorio da se ne cijepe, nazvavši pandemiju “prevarodemijom”. I Farrel i Valentine, kako im je stanje postajalo lošije, pozivali su prijatelje i fanove da se ipak cijepe, zažalivši što to sami nisu učinili.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Thierry Henry biranim riječima nahvalio Luku Modrića: “Klasa nikada ne stari”

Luka Modrić još je jednom pokazao zašto ga mnogi smatraju jednim od najvećih veznih igrača u povijesti nogometa. Kapetan...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
37.2 ° C
37.2 °
37.2 °
33%
2.5m/s
0%
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
37 °
Čet
30 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još: