Upravo je procurilo: ‘Banožić sam sebi dodijelio luksuzni stan, na uređenje potrošeno 200.000 kn’

Ministar obrane Mario Banožić dodijelio si je stan od 92 kvadrata u centru Zagreba i luksuzno ga uredio, jer mu nije odgovarao niti jedan od 133 stana namijenjenih za službene potrebe, piše Nacional u novom broju.

Osim toga, dodaju, dao ga je luksuzno urediti, a firma Državne nekretnine pokušala je, pišu dalje, prikriti kako je na uređenje potrošeno 200.000 kuna.

U tekstu Nacional piše da je Banožić sam sebi dodijelio stan 2019. godine, nedugo nakon što je postao ministar državne imovine.

Kako piše Nacional, pozivajući se na dobro upućen izvor, uređenje je koštalo oko 200.000 kuna. Od toga, samo na kuhinju je otpalo 50.000 kuna. Postavljeni su novi podovi, a kompletno su preuređene i kupaonice. Naručen je i novi namještaj.

Navodno su zbog potreba preuređenja djelatnici Državnih nekretnina radili i prekovremeno i vikendima.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Thierry Henry biranim riječima nahvalio Luku Modrića: “Klasa nikada ne stari”

Luka Modrić još je jednom pokazao zašto ga mnogi smatraju jednim od najvećih veznih igrača u povijesti nogometa. Kapetan...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
25.6 ° C
25.6 °
25.6 °
56%
1.5m/s
0%
Ned
25 °
Pon
37 °
Uto
39 °
Sri
35 °
Čet
28 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još: