Severina najavila novi spot i objavila fotke: ‘Kraljica se vraća’

Pročitajte još:

Severina je na svom profilu na Instagramu najavila svoj novi dugoočekivani singl “Fališ mi”

Pjevačica je snimila duet s bugarskim glazbenikom Azisom, a pjesma se zove Fališ mi. Seve je na Instagramu objavila kratki teaser spota, a danas je dodala i fotografije s pripreme za snimanje spota.

Otkrila je da je njezin novi singl nastao u suradnji s Filipom Miletićem, koji je autor mnogih njezinih hitova.

Pjevačica mjesec dana prije svog 50. rođendana prima brojne komplimente na račun svog izgleda, a na fotkama izgleda sjajno. Nove su fotografije za samo dva sata skupile 15 tisuća lajkova na Instagramu.

[gs-fb-comments]
- Reklama-

Najnovije vijesti:

Kaja Casar iz Gospodina Savršenog otkrila u kakvom je odnosu s Antonelom i što planira s Karlom

Kaja Casar, pobjednica pete sezone RTL-ova showa Gospodin Savršeni, ponovno je privukla pažnju pratitelja na Instagramu. Tijekom odgovaranja na...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
31.1 ° C
31.1 °
31.1 °
49%
1.2m/s
0%
Sub
36 °
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
33 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1583
CHF
1.0839
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: