Srbin nahvalio Hrvate, Brazilce iskritizirao: ‘Znate li zašto je Brazil izbubio?

Pročitajte još:

Nogometni analitičar Rade Bogdanović se za srpske medije osvrnuo na trijumfalnu utakmicu četvrtfinala Svjetskog prvenstva gdje je Hrvatska izbacila Brazil.

“Brazil je otputovao doma jer smo mi Richarlisona, koji nam je zabio gol, digli u nebesa. On je najgori centarfor koji je igrao do 1994. godine. Nakon Bebeta, Romarija, Ronalda, Rivalda, svih tih zmajeva, on igra nogomet. Ma idi, molim te”, rekao je Bogdanović pa nastavio u istom tonu:

– Znate li zašto je Brazil izgubio? Zato što je na autobusu hrvatske reprezentacije pisalo ‘obitelj’, a oni su prije tri dana blajhali kosu. Pogledaj na što sliče, onaj Richarlison, Neymar. Oni su se brinuli o frizurama – objasnio je Bogdanović u svom stilu.

Podsjetimo, Hrvatska će u polufinalu igrati protiv Argentine koja je slavila protiv Nizozemske također nakon raspucavanja penala, a utakmica je prema rasporedu u utorak od 20 sati.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Thierry Henry biranim riječima nahvalio Luku Modrića: “Klasa nikada ne stari”

Luka Modrić još je jednom pokazao zašto ga mnogi smatraju jednim od najvećih veznih igrača u povijesti nogometa. Kapetan...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
37.2 ° C
37.2 °
37.2 °
33%
2.5m/s
0%
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
37 °
Čet
30 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: