Srbin nahvalio Hrvate, Brazilce iskritizirao: ‘Znate li zašto je Brazil izbubio?

Pročitajte još:

Nogometni analitičar Rade Bogdanović se za srpske medije osvrnuo na trijumfalnu utakmicu četvrtfinala Svjetskog prvenstva gdje je Hrvatska izbacila Brazil.

“Brazil je otputovao doma jer smo mi Richarlisona, koji nam je zabio gol, digli u nebesa. On je najgori centarfor koji je igrao do 1994. godine. Nakon Bebeta, Romarija, Ronalda, Rivalda, svih tih zmajeva, on igra nogomet. Ma idi, molim te”, rekao je Bogdanović pa nastavio u istom tonu:

– Znate li zašto je Brazil izgubio? Zato što je na autobusu hrvatske reprezentacije pisalo ‘obitelj’, a oni su prije tri dana blajhali kosu. Pogledaj na što sliče, onaj Richarlison, Neymar. Oni su se brinuli o frizurama – objasnio je Bogdanović u svom stilu.

Podsjetimo, Hrvatska će u polufinalu igrati protiv Argentine koja je slavila protiv Nizozemske također nakon raspucavanja penala, a utakmica je prema rasporedu u utorak od 20 sati.

[gs-fb-comments]
- Reklama-

Najnovije vijesti:

Dejan Savićević vjeruje u Hrvatsku: “Imaju turnirski mentalitet, ne sumnjam da će proći”

Legendarni crnogorski nogometaš Dejan Savićević prati događanja na Svjetskom prvenstvu, posebno nastupe reprezentacija iz regije. Iako Crna Gora nije...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
34.9 ° C
34.9 °
34.9 °
36%
2.3m/s
0%
Sub
36 °
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
33 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: