Dobre vijesti iz bolnice! Mišo Kovač više ne prima kisik, sad samostalno diše

Pročitajte još:

Iako je prije par dana pušten iz bolnice, legendarnog glazbenika Mišu Kovača u srijedu su ponovno vratili. Kako saznajemo, Mišo je primio svu obradu i terapiju na vrijeme

Mišo Kovač (80) i dalje je u bolnici. Mišo je pozitivan na koronavirus, a RTL.hr piše da glazbenik više ne prima kisik već da sada samostalno diše.

Podsjećamo, Mišo je jučer ponovo završio u bolnici, a ravnatelj KBC-a Split Julije Meštrović danas je novinarima rekao kako je “Mišino zdravstveno stanje uglavnom stabilno”. Pjevač je u utorak pušten na kućnu njegu, ali u noći s na srijedu ponovo je hospitaliziran zbog povišene temperature.

Zaražene su i njegova supruga Lidija te kći Ivana.

Inače, Mišo Kovač je krajem prošlog mjeseca bio hospitaliziran na Odjelu pulmologije KBC-a Split, a liječnici su sumnjali na upalu pluća. Na kraju se pokazalo da ipak nema upalu pluća pa je glazbenik nakon terapije antibioticima bio pušten kući.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Mostarska influencerica spojila BiH i Hrvatsku bodri Zmajeve i Vatrene: “Dvije nacije, ista strast”

Mostarska influencerica Marijana Jurić privukla je veliku pažnju na društvenim mrežama nakon što je objavila fotografije u neobičnoj navijačkoj...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
24.9 ° C
24.9 °
24.9 °
55%
1m/s
0%
Sub
24 °
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
35 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: