Renata napustila show i otkrila od čega živi: ‘Moji su 1985. godine dobili na lutriji…’

Pročitajte još:

Njezin život obilježila je obiteljska tragedija. Ispričala je kako joj je, kad je imala samo dvije godine, umrla majka, nakon čega je otišla živjeti kod bake. A onda su im se pridružili tetak i teta koji su se obogatili…

Renata Šapina, poznata po svojim izjavama da ništa ne radi u životu, u prošloj epizodi showa ‘Ljubav je na selu‘ je završila svoju seosku avanturu.

Sada je za RTL.hr objasnila od čega živi.

Renata ljubav je na selu

“Živjela sam s mamom i tatom do svoje druge godine. Onda mi je umrla mama. Kada se to dogodilo, počela sam živjeti s bakom. Imala sam i tetu i tetka koji su živjeli i radili u Njemačkoj. Kada sam imala 11 godina, 1985., oni su dobili na lutriji”, ispričala je Renata.

“Osvojili su jackpot u Njemačkoj i odlučili se vratiti u Slavonski Brod te živjeti sa mnom i bakom. Tada nam se život mijenja. Zato sam rekla da ne radim, iako sam i radila. Imala sam dva kafića, jedan u Brodu, a jedan u Trogiru”, dodaje.

– Zadnjih 15 godina ne radim – završila je Renata, istaknuvši kako je odlučila objasniti zašto ne radi kako bi prestale glasine o njoj i njezinoj obitelji, koje su ju jako povrijedile.

– Moja obitelj je čitav život uz mene i ne volim kada se ružno govori o njoj – zaključila je.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Tko je supruga Petra Sučića? Samozatajna Matea čeka bebu s hrvatskim reprezentativcem

Petar Sučić, 22-godišnji hrvatski reprezentativac i jedan od najperspektivnijih nogometaša svoje generacije, privukao je veliku pažnju nakon pogotka protiv...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
24.4 ° C
24.4 °
24.4 °
73%
0.4m/s
0%
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
36 °
Čet
24 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: