10.8 C
Četvrtak, 25 travnja, 2024

Neviđena senzacija briljantnih Saudijaca, cijeli svijet je u čudu: Saudijci dobili 2:1

Saudijskoj Arabiji ovo šesti nastup na svjetskim prvenstvima i četvrta pobjeda, ali daleko najveća u povijesti. Dosada su pobjeđivali Maroko, Belgiju (obje 1994. u SAD-u) te Egipat (2018. u Rusiji).

90’+14
Gotovo je! Saudijska Arabija priredila je najveću senzaciju, pobijedili su s 2:1 Argentince nakon fantastičnog drugog poluvremena.

90’+11
Alvarez je odlično pucao glavom, ali vratar Saudijske Arabije odlično je reagirao.

90’+10
Dva kornera u nizu za Argentince.

90’+6
Umjesto Al Shahranija ušao je Al Burayk

90’+5
Igrač Saudijske Arabije, Al Shahrani ostao je ležati na podu nakon sudara s golmanom Al Owaisom. Na teren je došla stručna pomoć i liječnici kako bi pomogli ozlijeđenom igraču.

90’+4
Korner za Saudijce, izvodi ga strijelac Al Dawsari.

90’+3
Nova šansa za Argentinu! Vratar Al Owais obranio je udarac Di Mariji pa je Saudijac dobio žuti karton zbog prigovora.

90′
Vinčić je produžio utakmicu još osam minuta!

88′
Nove dvije izmjene kod Saudijske Arabije. Ušli su Al Amri i Asiri umjesto Al Abeda i Al Buraikana.

84′
Velika šansa za Messija! Nakon ubačaja sa strane pucao je glavom u ruke vratara.

82′
Novi žuti karton za Saudijce, dobio ga je Abdulhamid nakon prekršaja nad Enzom Fernandezom.

80′
Slobodni udarac na otprilike 20 metara od protivničkog gola za Messija. Lopta je išla daleko iznad gola.

77′
Izmjena za Saudijce, ušao je Al Ghannam umjesto strijelca za izjednačenje, Al Shehrija.

74′
Žuti karton za igrača Saudijske Arabije, Al Boleahija koji je odugovlačio igru.

72′ – Sada je Di Maria pucao desnom nogom nakon lijepog proigravanja Messija, ipak preslabo i točno u golmana

71′ – Evo nove promjene kod Argentinaca, ulazi Acuna, igru je napustio Tagliafico

67′ – Žuti karton je zaradio Al Malki

63′ – Kakva obrana Al-Owaisa! Lopta se odbila od Tagliafica, ali je sjajni vratar Saudijske Arabije krasno obranio ovaj pokušaj

59′ – Evo reakcije Argentine, trostruka izmjena: Ušli su Lisandro Martinez, Julian Alvarez i Enzo Fernandez, a igru su napustili Romero, Paredes i Papu Gomez

56′ – Messi je sada bio u opasnoj situaciji, ali sjajna reakcija obrane Saudijske Arabije

53′ – GOOOOL! Veliki preokret Saudijske Arabije koja igra nevjerojatno! Prekrasan pogodak Al-Dawsarija za vodstvo 2:1!

48′ – GOOOOL! Saudijska Arabija je izjednačila! Lijepa akcija i krasna završnica Al-Shehrija koji je krasno matirao Martineza

46′ – Počelo je drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena, Argentina vodi 1:0 pogotkom Lea Messija iz penala. Vidjeli smo dva poništena pogotka Argentine, oba zbog zaleđa i oba u režiji Lautara

49′ – Al-Faraj napušta igru, ne može nastaviti zbog ozljede, a mijenja ga Al-Abed

48′ – Još jedna krasna akcija Argentine, ali nema završnice

46′ – Igrat će se još pet minuta nadoknade

42′ – Probao je De Paul nakon jednog odbijanca, ali je lopta otišla daleko na tribine

40′ – Krasna akcija Argentinaca, ali su se Saudijci obranili

35′ – Novi gol Martineza, ali i novo zaleđe…

27′ – Krasan pogodak Lautara Martineza, lijepo proigravanje de Paula i još ljepša završnica Martineza koji je prekrasno prebacio Al-Owaisa – Ipak ništa! VAR je vidio zaleđe!

22′ – Messi je sada zabio nakon krasnog proigravanja Gomeza, ali je čuvena desetka Argentine bila u zaleđu

21′ – Probao je sada Papu Gomez iz kosa s nekih 20-ak metara, lopta je prohujala iznad gola

17′ – Krasna akcija sada Saudijske Arabije, ali je lopta završila Martinezu u rukama

10′ – GOOOOOL! Messi zabija iz penala, Argentina vodi 1:0!

8′ – Bit će kazneni udarac za Argentinu! Bilo je povlačenja u kaznenom prostoru za vrijeme kornera, pao je Paredes i bit će najstroža kazna

8′ – Sudac će uz pomoć VAR-a pogledati je li bilo prekršaja za kazneni udarac

5′ – Argentina vodi igru za sada, očekivano

2′ – Evo nam već i prve velike prilike za Argentinu, lopta se odbila do Messija koji krasno puca, ali Al-Owais fantastično brani!

2′ – Argentina nije izgubila 36 utakmica za redom, danas mogu nastaviti svoj briljantni niz

1′ – Počeo je spektakl