14.9 C
Srijeda, 8 svibnja, 2024

Sramotne uvrede komentatoru utakmice Osijeka i Dinama: “Samo dođi u Split, smeće purgersko!”

Nakon utakmice okomili su se na suce trener Osijeka Stjepan Tomas i sportski direktor Ivica Kulešević, rigali su vatru na Marija Zebeca i 'katastrofalno suđenje', a određeni pojedinci frustracije su ispoljavali na - komentatoru

Osijek je vodio 2-0 protiv Dinama. Imao je fanatičnu podršku krcate Opus Arene i bolju igru protiv bezidejnog hrvatskog prvaka koji u prvom dijelu kao da nije ni došao u Slavoniju. I onda, kada je najranjeniji, Dinamo je opet, po tko zna koji put posljednjih godina, pokazao gard prvaka preokretom u u posljednjim minutama.

Točnije, penalima koje je sudac Mario Zebec dosudio za goste u 87. i 99. minuti na intervenciju VAR-a. To je razbjesnilo navijače Osijeka, ali i Hajduka.

Navijači Bilih tvrde da je Dinamo po tko zna koji put slavio zahvaljujući sudačkom pogurancu, a ogorčeni su i na Matea Pukšara, komentatora Max Sporta. Putem poruka na Instagramu poslali su mu niz gnjusnih uvreda i teških prijetnji.