Ministrica je bila u zeleno-crnoj odijevnoj kombinaciji hlače-sako, imala je i kacigu kad je obilazila gradilište. I dobro se snalazi po grbavom i prašnjavom...
Kolačiće koristimo da bismo vam osigurali najbolje iskustvo na našoj web stranici. Daljnjim korištenjem naše web stranice, suglasni ste s korištenjem kolačića.