Predsjednica Hrvatske udruge bolničkih liječnika dr. Ivana Šmit komentirala je jutrošnje prosvjede ispred KBC-a Zagreb. Dodala je kako joj je žao što se prosvjed...
Kolačiće koristimo da bismo vam osigurali najbolje iskustvo na našoj web stranici. Daljnjim korištenjem naše web stranice, suglasni ste s korištenjem kolačića.