Ivana Pavić Šimetin, zamjenica ravnatelja i voditeljica Službe za školsku medicinu, mentalno zdravlje i prevenciju ovisnosti HZJZ-a, u emisiji Dobro jutro, Hrvatska komentirala je situaciju s koronom...
Kolačiće koristimo da bismo vam osigurali najbolje iskustvo na našoj web stranici. Daljnjim korištenjem naše web stranice, suglasni ste s korištenjem kolačića.