Beroš se hvali covid grafom: ‘Mi smo sad najsigurnija turistička destinacija. Zadržimo taj status‘

Pročitajte još:

Ministar zdravstva Vili Beroš objavio je da je “Hrvatska najsigurnija turistička destinacija” te pozvao građane na cijepljenje kako bi zadržali taj status.

“U usporedbi s konkurentskim perjanicama turizma EU, Hrvatska je najsigurnija turistička destinacija. Zadržimo taj status! Trebamo li bolji motiv za cijepljenje i pridržavanje epidemioloških mjera? Ostanimo odgovorni, cijepimo se i očuvajmo turističku sezonu”, napisao je Beroš.

Podsjetimo, hrvatska obala na novoj koronakarti Europe označena je i dalje narančastom bojom.

Stožer je inače objavio nove mjere za cijeli Jadran, koje su dodatno pooštrene.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Tko je supruga Petra Sučića? Samozatajna Matea čeka bebu s hrvatskim reprezentativcem

Petar Sučić, 22-godišnji hrvatski reprezentativac i jedan od najperspektivnijih nogometaša svoje generacije, privukao je veliku pažnju nakon pogotka protiv...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
27.2 ° C
27.2 °
27.2 °
62%
0.4m/s
0%
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
35 °
Čet
22 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: