Čačić zadovoljan sam! Stvara se nemir da je prvenstvo trebalo biti gotovo prije 10 kola

Bilo je dosta grešaka u našoj igri, nismo bili precizni i točni, vidjelo se da su neki igrači umorni, Šutalo je igrao dvije utakmice, Ristovski isto, nemamo Perića, Petkovića, rekao je Čačić

Pročitajte još:

Rezultat je realan, mi smo kroz dominaciju htjeli do bodova i golova, ali nismo uspjeli. Zasluge idu i domaćinina, koji su se organizirano branili i kroz kontre prijetili, dok smo mi teško stvarali prilike, rekao je Ante Čačić nakon remija Gorice i Dinama 1-1.

Dinamo je poveo nakon pola sata igre golom Ljubičića, ali u 85. minuti sjajnim je golom izjednačio Josip Mitrović.

“Primili smo jedan eurogol u Puli, a danas opet. Gorica je imala šanse i nakon izjednačenja i moram biti zadovoljan bodom. Bilo je dosta pogrešaka u našoj igri, nismo bili precizni i točni. Kod nekih se igrača vidio umor, Šutalo je igrao dvije utakmice, Ristovski isto, nemamo Perića, Petkovića. Čestitke domaćinima na moralu, ne predaju se”, nastavio je i zaključio:

“Nije isto kad smo kompletni i kad nismo, a nadam se da nećemo više primati ovakve eurogolove. Uzeli smo bod. I dalje imamo solidnu zalihu, ali ne treba nam stres. Stvara se nemir da je prvenstvo trebalo biti gotovo prije 10 kola. To je teško i nemoguće.”

[gs-fb-comments]
- Reklama-

Najnovije vijesti:

Dejan Savićević vjeruje u Hrvatsku: “Imaju turnirski mentalitet, ne sumnjam da će proći”

Legendarni crnogorski nogometaš Dejan Savićević prati događanja na Svjetskom prvenstvu, posebno nastupe reprezentacija iz regije. Iako Crna Gora nije...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
36.6 ° C
36.6 °
36.6 °
30%
2.9m/s
0%
Sub
37 °
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
33 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: