Evo što su Bad Blue Boysi poručili igračima Dinama nakon poraza imali su kratku, ali glasnu poruku

Nogometaši zagrebačkog Dinama poraženi su od grčkog AEK-a s 1-2 (1-0) u prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija za Ligu prvaka odigranoj u utorak pred 13.311 gledatelja na stadionu Maksimir.

Pročitajte još:

Dinamo je vodeći pogodak postigao u 39. minuti, a strijelac je bio Marko Bulat koji iz slobodnog udarca s oko 25 metara, kad je pogodio gornji desni kut AEK-ovih vrata. No, preokret je uslijedio u drugom poluvremenu. Grčki prvak je do izjednačujućeg pogotka došao u 59. minuti, a strijelac je preciznim udarcem s 14 metara bio Švicarac Steven Zuber.

Pobjedu grčkom prvaku donio je u 90. minuti Konstantinos Galanopoulos udarcem sa sedam metara. Uzvratni dvoboj je na rasporedu u subotu, 19. kolovoza, s početkom u 20.45 sati, na AEK Areni u Ateni.

Nakon utakmice nogometaši Dinama došli su ispod sjeverne tribine i Bad Blue Boysa. Najvatreniji navijači poslali su im jasnu poruku uoči uzvrata u subotu u Ateni. Nekoliko puta su skandirali: “Hoćemo pobjedu!”

“Hvala navijačima na podršci, od prve sekunde su osjetili da nam treba. Dečki su ih nagradili s jako dobrom igrom, izgledalo je pozitivno, a činilo se da će tako i završiti. Nažalost, nismo im mogli priuštiti pobjedu”, rekao je nakon utakmice Dinamov trener Igor Bišćan.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Thierry Henry biranim riječima nahvalio Luku Modrića: “Klasa nikada ne stari”

Luka Modrić još je jednom pokazao zašto ga mnogi smatraju jednim od najvećih veznih igrača u povijesti nogometa. Kapetan...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
38%
1.9m/s
0%
Ned
36 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
37 °
Čet
30 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: