13.8 C
Ponedjeljak, 13 svibnja, 2024

Znate li kada je Hrvatska zadnji put postigla dva pogotka u prvom poluvremenu?

Hrvatska nogometna reprezentacija je nakon razočaravajuće predstave protiv Maroka odigrala sjajnu utakmicu protiv Kanade. Vatreni su se sastali s Kanadom u sklopu drugog kola skupine F te su na kraju slavili 4:1.

Nakon što je loše ušla u utakmicu i primila gol već u 2. minuti, koji je zabio Alphonso Davies, do kraja prvog dijela preokrenula je golovima Andreja Kramarića i Marka Livaje. Kramarić je do kraja susreta dodao još jedan gol, a konačan rezultat postavio je Lovro Majer.

Zanimljivo, ovo je prvi put od 1998. godine da je Hrvatska na svjetskim prvenstvima postigla dva pogotka u prvom poluvremenu. Zadnji put se to desilo spomenute godine kada su Vatreni svladali Nizozemsku 2:1 u borbi za treće mjesto.