Slovenci bijesni nakon što su im Poljaci pustili srpsku himnu prije početka utakmice

Pročitajte još:

Situacija dogodila se na Europskom prvenstvu u odbojci koje se održava u Poljskoj. Poljaci su kao domaćini prvenstva u polufinalu igrali sa Slovenijom čije su igrače iznervirali gafom prije početka susreta.

Naime, Poljaci su umjesto slovenske himne s razglasa, zabunom ili namjerno, još se ne zna, pustili srpsku himnu Bože pravde. Slovenski odbojkaši prvo su slušali himnu, a kad su shvatili o čemu se radi, počeli su negodovati i himna je prekinuta.

Domaća publika zviždala je svojim ljudima i zapljeskala nakon što su Slovencima pustili pravu himnu.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Thierry Henry biranim riječima nahvalio Luku Modrića: “Klasa nikada ne stari”

Luka Modrić još je jednom pokazao zašto ga mnogi smatraju jednim od najvećih veznih igrača u povijesti nogometa. Kapetan...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
25.6 ° C
25.6 °
25.6 °
56%
1.5m/s
0%
Ned
25 °
Pon
37 °
Uto
39 °
Sri
35 °
Čet
28 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: