Bernard Kaić: Ako se ljudi cijepe, do ljeta više nećemo morati nositi maske

Pročitajte još:

Iako epidemija bukti, a broj zaraženih ne pada, epidemiolog Bernard Kaić danas poručuje da bi do šestog mjeseca mogli skinuti maske i bez njih uživati u ljetu, ali ako odaziv na cijepljenje bude dovoljno velik.

Do kraja lipnja stižu nam 2.5 milijuna doza cjepiva. Zbog toga se radi i Akcijski plan cijepljenja, razgovara o novim punktovima, cijepljenju po tvrtkama te, ako odaziv bude velik – u ljetu ćemo, kaže, moći uživati bez maski.

[gs-fb-comments]
- Reklama-

Najnovije vijesti:

Kaja Casar iz Gospodina Savršenog otkrila u kakvom je odnosu s Antonelom i što planira s Karlom

Kaja Casar, pobjednica pete sezone RTL-ova showa Gospodin Savršeni, ponovno je privukla pažnju pratitelja na Instagramu. Tijekom odgovaranja na...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
26.1 ° C
26.1 °
26.1 °
57%
0.7m/s
0%
Sub
36 °
Ned
38 °
Pon
38 °
Uto
39 °
Sri
25 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0841
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: