U dizalici koja se srušila tijekom oluje u Zagrebu nalazio se radnik iz Indije, u bolnici ga posjetio Vili Beroš

Radi se o 36-godišnjem indijskom državljaninu koji radi na gradilištu

Pročitajte još:

Tijekom olujnog nevrijemena koje je u srijedu popodne pogodilo kontinentalnu Hrvatsku, na zagrebačkom Črnomercu u Ulici Baruna Filipovića srušila se građevinska dizalica u kojoj se nalazio radnik.

U dizalici se nalazio radnik u trenutku kada ju je razorni vjetar srušio, no čovjek je pukom srećom preživio pad. Hospitaliziran je u bolnici Sveti Duh.

Kako smo doznali, ima prijelome lijeve ruke i nije životno ugrožen. Sinoć ga je u bolnici posjetio ministar zdravstva Vili Beroš.

Život mu je po svemu sudeći spasila “ruka” dizalice koja je prva pala, a onda na nju kabina u kojoj je bio radnik. Budući da je kran pao na cestu, sreća je i u tome da nitko nije prolazio pa osim radnika nema drugih ozlijeđenih u padu dizalice.

U snažnom nevremenu u Zagrebu poginula su dva muškarca, a treći je poginuo u Slavoniji.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Hrvatska protiv Portugala u nokaut fazi: Vatreni love prvu službenu pobjedu protiv svoje “crne mačke”

Hrvatska nogometna reprezentacija u šesnaestini finala Svjetskog prvenstva igrat će protiv Portugala, protivnika s kojim Vatreni imaju vrlo neugodnu...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
34.9 ° C
34.9 °
34.9 °
42%
2.6m/s
0%
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
36 °
Čet
31 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: