Kerum psovao u stožeru: ‘Imali ste četnika za gradonačelnika i sad ponovno imate to’

Pročitajte još:

Željko Kerum burno je reagirao na izborne rezultate u Splitu

Kandidat za splitskog gradonačelnika, Željko Kerum, sinoć je u svom izbornom stožeru burno reagirao na izborne rezultate. Posebno “oštro” Kerum je reagirao na izjavu Bojana Ivoševića, zamjenika vodećeg Ivice Puljka, piše Dalmatinski portal.

Pogledajte video.

“Gradonačelnik vam je već bio četnik, dr. Jakša Račić, sad ponovo imate to. Imali ste četnika za gradonačelnika, i to je istina. Je l’ ja lažem?! Imate povijest, provjerite povijest. Je l’ bio on četnički vojvoda. Je. U čemu je problem?! Nek me netko tuži, ali to je istina”, govorio je Kerum, nakon čega je napustio Loru.

[gs-fb-comments]
- Reklama-

Najnovije vijesti:

Kaja Casar iz Gospodina Savršenog otkrila u kakvom je odnosu s Antonelom i što planira s Karlom

Kaja Casar, pobjednica pete sezone RTL-ova showa Gospodin Savršeni, ponovno je privukla pažnju pratitelja na Instagramu. Tijekom odgovaranja na...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
26.1 ° C
26.1 °
26.1 °
57%
0.7m/s
0%
Sub
36 °
Ned
38 °
Pon
38 °
Uto
39 °
Sri
25 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0841
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: