12.7 C
Subota, 4 svibnja, 2024

Modrić končano riješio najveći misterij: Otkrio zašto je Lovren izveo slobodnjak

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić proglašen je za igrača utakmice protiv Češke, no veznjak “Vatrenih” je istaknuo kako mu je ostao “gorak okus” nakon rezultata 1-1.

Luka Modrić dobio je nagradu za igrača utakmice u remiju Hrvatske i Češke u Glasgowu (1-1), ali malo mu to znači.

Pobjedom bismo širom otvorili vrata osmine finala Eura, a ovako smo dramu preselili na zadnje kolo i utorak protiv domaćina Škotske.

Ovaj susret obilježila e i jedna zanimljiva situacija. Igrala se deseta minuta kad je Lovren izveo slobodan udarac. Mnoge je to zbunilo, a poslije susreta kapetan Luka Modrić otkrio je i zašto je stoper izveo slobodni udarac u prvom poluvremenu.

Otkrio je i zašto je Dejan Lovren izveo slobodni udarac u prvom poluvremenu.

“Jučer na treningu je bio odličan, zabio je dva, tri gola. Zar mislite da zato što je obrambeni igrač ne može dobro pucati slobodne udarce,” istaknuo je Modrić.