Dinamo ostaje bez najboljeg igrača: Oršić odlazi u Southampton

Kako doznajemo, Mislav Oršić već je otputovao na liječnički pregled u Englesku i uskoro bi trebao postati novi igrač Southamptona

Pročitajte još:

Prije godinu dana Burnley je nudio osam milijuna eura za Mislava Oršića (30), Dinamo je to odbio bez razmišljanja i ostavio svog najboljeg igrača. Ovaj put je žestoko zagrizao još jedan premierligaš Southampton, danima su pregovarali s ‘modrima’, pokušali ih smekšati i – uspjeli.

Prva ponuda koju su Englezi poslali u Maksimir iznosila je pet milijuna eura uz neke bonuse i plaćanje na rate što se Dinamovoj Upravi nije svidjelo, a u konačnici su se uspjeli dogovoriti.

Oršić je već otišao na lječnički pregled u posljednje plasiranu momčad Premier lige u transferu teškom šest milijuna eura uz dva milijuna eura kroz bonuse, a to je ujedino i najskuplji izlazni transfer Modrih za igrača od 30 godina.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Tko je supruga Petra Sučića? Samozatajna Matea čeka bebu s hrvatskim reprezentativcem

Petar Sučić, 22-godišnji hrvatski reprezentativac i jedan od najperspektivnijih nogometaša svoje generacije, privukao je veliku pažnju nakon pogotka protiv...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
24.9 ° C
24.9 °
24.9 °
68%
0.9m/s
0%
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
36 °
Čet
22 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: