17.7 C
Ponedjeljak, 6 svibnja, 2024

Kanađani se pokrili ušima nakon poraza od Vatrenih i ispadanja s Mundijala,pogledajte što pišu njihovi mediji

Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Kanadu 4-1 (2-1) u dvoboju drugog kola skupine F svjetskog prvenstva kojem je domaćin Katar.

Kanada je povela golom Alphonsa Daviesa već u drugoj minuti, ali je potom uslijedio preokret. Andrej Kramarić je zabio dva, u 36. i 70. minuti, a Marko Livaja jedan pogodak, u 44. minuti, za slavlje Hrvata. Sve je okončano golom Lovre Majera u 94. minuti.

Na ljestvici nakon drugog kola vode Hrvatska i Maroko s po četiri boda. Tri ima Belgija, dok je bez bodova Kanada koja više jedina u ovoj skupini nema šanse za proboj prema osmini finala.

Kanadski mediji, nakon poraza i ispadanja svoje reprezentacije prilično su neutralno izvještavali o utakmici, pišu da su “njihove nade gotove”, da su “Kanađani dali sve od sebe, ali da je Hrvatska jednostavno preiskusna” i da su ih njihovi reprezentativci učinili ponosnima.