11.8 C
Nedjelja, 28 travnja, 2024

Kaos u Turskoj, prekidaju se sva prvenstva: Udarili pa cipelarili suca nasred terena!

Istovremeno su na travnjak utrčali i domaći navijači, a sudac dvoboja je, dok je ležao na travnjaku, primio još jedan udarac, ali još uvijek nije poznato od koga

Faruk Koca, predsjednik turskog nogometnog prvoligaša Ankaragucua, udario je u lice Halila Umuta Melera, suca prvenstvenog dvoboja u kojem je Ankaragucu kao domaćin odigrao 1-1 protiv Rizespora tijekom ponedjeljka.

Bila je to utakmica 15. kola turske Super lige, dvoboj dviju momčadi sa sredine ljestvice koji je završen s crvenim kartonom za obje momčadi i izjednačujućim golom Rizespora u 97. minuti.

Kamere su snimile kako su ga u nastavku još dvojica udarila nogom u glavu dok je ležao na podu i pokušavao se zaštititi. Nastala je velika gužva, morala je intervenirati i policija koja je suca ispratila s terena.

Prošao je s velikom oteklinom ispod lijevog oka, a turski mediji prenose i kako je prijavio Kocu za fizički napad. Izgledno je kako predsjedniku kluba iz glavnoga grada prijeti duže, a možda i doživotno izbivanje iz nogometa.