Pitali smo Beograđane hoće li navijati za Hrvatsku ili za Brazil

Pročitajte još:

Hrvatska nogometna reprezentacija danas od 16 sati ima ‘okršaj’ s Brazilom u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva.

Vatreni će danas po treći put u svojoj povijesti igrati u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva, a u dosadašnja dva nastupa je pobjedila.

Index je uz pomoć Telegrafovih reportera napravio anketu na beogradskim ulicama i provjerio za koga će u tom okršaju navijati srpski obožavatelji nogometa i obični građani.

“Za svaku pohvalu, borbeni su, ginu na terenu i svaka im čast”, rekao je jedan prolaznik, a drugi je pohvalio hrvatsko dugogodišnje zajedništvo i “normalno da se za njih navija, pogotovo mi odavde”. Mnogi su prolaznici, i stariji i mlađi, odabrali Hrvatsku. “Balkan, naši su”, objasnila je jedna djevojka.

Bilo je i onih koji su prognozirali pobjedu Brazila, ali uglavnom zato što “ima bolju ekipu”. Pogledajte kako su Srbi odgovarali na pitanje o današnjoj utakmici.

[gs-fb-comments]
- Reklama-

Najnovije vijesti:

Dejan Savićević vjeruje u Hrvatsku: “Imaju turnirski mentalitet, ne sumnjam da će proći”

Legendarni crnogorski nogometaš Dejan Savićević prati događanja na Svjetskom prvenstvu, posebno nastupe reprezentacija iz regije. Iako Crna Gora nije...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
34.9 ° C
34.9 °
34.9 °
36%
2.3m/s
0%
Sub
36 °
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
33 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: