12.5 C
Petak, 26 travnja, 2024

Pogledajte fantastičnu asistenciju Luke Modrića u pobjedi Reala nad Barcelonom

Barcelona je u prvoj utakmici slavila 1:0, a u drugoj je bila potpuno neprepoznatljiva

Nogometaši Real Madrida izborili su plasman u finale španjolskog Kupa kralja nakon što su u uzvratnom susretu polufinala na Camp Nou deklasirali Barcelonu sa 4-0 i tako nadoknadili domaći 0-1 poraz.

Prvo poluvrijeme završilo je 0:1 za Real, a gol je došao tek u sudačkoj nadoknadi. Nakon što je golman Reala sjano obranio šut Lewandowskom, uslijedila je munjevita kontra Reala. Pucao je Vinicius, blokirao je to Kounde na gol liniji, ali nedovoljno dobro i lopta se otktrljala u gol. Benzema ju je potvrdio, ali gol je pripisan Viniciusu.

Drugi gol je došao već u 51. minuti, dakle na samom početku drugog poluvremena. Benzema je zabio s 16 metara preciznim udarcem nakon čudesnog prodora i asista Modrića. Modrić je solo prodorom prošao dva igrača Barce i dodao Francuzu, koji pogađa sam kut Ter Stegena.