16.5 C
Ponedjeljak, 29 travnja, 2024

Zekić brutalno o Borjanu: Bavi svime osim nogometom. Ispada smiješan dok brani

MILAN BORJAN odradio je katastrofalno prvo poluvrijeme u utakmici Kanade i Maroka u posljednjem kolu grupne faze Svjetskog prvenstva u Kataru. Direktno i indirektno je skrivio oba gola koja je Kanada primila, a njegovu igru u tom periodu za HRT je komentirao Zoran Zekić.

“Ne znam što bih rekao. Ovaj frajer se bavi svime osim nogometom. Sa svojim idiotskim izjavama… moram biti malo grub. Daleko je najlošiji vratar prvenstva. Kako djeluje u pojedinim trenucima, bolje je ne imati vratara na golu. Ovako samo ispada smiješan”, prokomentirao je Borjana hrvatski trener Zoran Zekić.

Podsjetimo, već u petoj minuti strijelac za 1:0 Maroka bio je Hakim Ziyech, i to nakon velike greške kanadskog vratara rođena u Kninu, Milana Borjana. Daleko je izašao Borjan s gola da očisti jednu loptu, no krivo ju je dodao i otišla je ravno kod Ziyecha, koji ga je iz daljine prebacio i poentirao za 1:0 već na samom početku utakmice.