JESTE LI PRIMIJETILI? Nema više WiFi-ja u tramvajima i autobusima, malo putnika ga je koristilo

Pročitajte još:

Nema više besplatnog WiFi-ja u ZET-ovim vozilima. Besplatni Internet koristilo je svega 0,2 posto od prosječno ukupnog broja putnika, zbog čega je WiFi ukinut.

Iz ZET-a su za Večernji otkrili da neće ići u daljnje ugovorne odnose s pružateljima usluge.

“S obzirom na iznimno malen broj ljudi koji je koristio uslugu bežičnog interneta u vozilima ZET-a, odnosno oko 0,2 posto od prosječno ukupnog broja dnevno prevezenih putnika, napravljena je procjena te je sukladno povratnim pokazateljima odlučeno kako se neće ići u daljnje ugovorne odnose s pružateljima usluge”, kratko su objasnili u ZET-u.

Ugovor je istekao 30. studenoga.
Besplatni bežični internet koji je prije tri godine, točnije u studenome 2018., uveden u 60 niskopodnih tramvaja i 58 autobusa ZET-a od prvog dana nije funkcionirao baš najbolje, a nije pomoglo ni to što su se korisnici svakih pola sata morali spajati kako bi nastavili surfati. Loš glas i neprestana “štucanja” veze rezultirali su time da ZET-ov besplatni WiFi na kraju gotovo nitko više nije ni koristio, javlja Večernji.

[gs-fb-comments]
- Reklama-

Najnovije vijesti:

Kaja Casar iz Gospodina Savršenog otkrila u kakvom je odnosu s Antonelom i što planira s Karlom

Kaja Casar, pobjednica pete sezone RTL-ova showa Gospodin Savršeni, ponovno je privukla pažnju pratitelja na Instagramu. Tijekom odgovaranja na...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
23.8 ° C
23.8 °
23.8 °
65%
1.1m/s
0%
Sub
36 °
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
39 °
Sri
31 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1583
CHF
1.0839
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: