20.5 C
Zagreb
Subota, 27 travnja, 2024

Luka Ivanušec pao na travnjak uz bolnu grimasu na nosilima nakon nesretne ozljede na startu Lige prvaka

Prvu utakmicu za Feyenoord u Ligi prvaka Luka Ivanušec vjerojatno neće pamtiti prije svega po pobjedi.

Uspješno je momčad Feyenoorda startala u ovosezonsku Ligu prvaka, pobjedom nad škotskim prvakom Celticom, rezultatom 2:0, a Luka Ivanušec zaigrao je od prve minute susreta.

Nažalost, u samoj završnici utakmice hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec je na nosilima iznesen s terena zbog ozljede gležnja.

Calvin Stengs sjajno zabio u sudačkoj nadoknadi prvog dijela iz slobodnog udarca sa više od 25 metara za vodstvo nizozemskog prvaka. Celtic je u 64. minuti ostao s igračem manje nakon što je isključen Gustaf Lagerbielke koji je pritom i skrivio kazneni udarac. Međutim, Igor Paixao nije iskoristio veliku priliku, njegov udarac s bijele točke Joe Hart je obranio.

U 68. minuti gosti su ostali i bez drugog igrača, novi crveni karton dobio je Odin Thiago Holm. Nizozemski prvak je priču zaključio u 76. minuti golom Alireze Jahanbakhsha.Nažalost, u 89. minuti Tomoki Iwata je nespretno startao na Ivanušeca koji je pritom, čini se, izvrnuo gležanj.

768x768 42bcb76c 9d0c 11eb 86af cedfb09875dd

Hrvatskom reprezentativcu je pružena pomoć i na nosilima je iznesen s terena.

Sve se čini da je u pitanju ahilova tetiva ili skočni zglob. Ostao je Luka na podu, a nakon liječničke intervencije je izveden na nosilima.

Tako što se ne događa kod bezazlenih ozljeda i nadamo se da hrvatski reprezentativac nije ozbiljnije ozlijeđen.

Sve u svemu, čim budemo imali prve informacije, podijelit ćemo sa svojim čitateljima.