Ne jedni protiv drugih, već jedni uz druge: Delije i Grobari ponovno kao braća

Sinoć se ispred Hrama Svetog Save okupio veliki broj navijača iz nekoliko navijačkih skupina

Pročitajte još:

Pogibija srpskih mladića na Kosovu ujedinila je navijače svih klubova iz Srbije, pa i Delija i Grobara.

Sinoć se ispred Hrama Svetog Save okupio veliki broj navijača iz nekoliko navijačkih grupa, a bilo je tu i Delija, Grobara, Taurunum Boysa, Plave unije…

Nakon okupljanja i paljenja svijeća oglasile su se Delije.

Priopćenje prenosimo u cijelosti.

– Više hiljada ljudi okupilo se večeras u hramu Svetog Save na spomen našoj braći Stefanu, Bojanu i Igoru koji su herojski položili živote za svoju otadžbinu na Kosovu i Metohiji. Pomen je služio Episkop Stefan sa sveštenstvom hrama. Ovim putem zahvaljujemo svima koji su se odazvali našem pozivu, a posebno navijačima drugih klubova koji su pokazali da postoje stvari koje su puno važnije od naše klupske pripadnosti.

– Hvala navijačima OFK Beograda, Zemuna, Voždovca, ali posebno hvala navijačima Partizana koji su u velikom broju došli na parastos. Umjesto na ulici i tribinama, danas smo stajali jedni uz druge u Hramu. Pokazana je visoka razina svijesti i ljudskosti, što bi trebao biti samo početak i temelj buduće normalizacije naših odnosa – napisale su Delije.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Thierry Henry biranim riječima nahvalio Luku Modrića: “Klasa nikada ne stari”

Luka Modrić još je jednom pokazao zašto ga mnogi smatraju jednim od najvećih veznih igrača u povijesti nogometa. Kapetan...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
37.2 ° C
37.2 °
37.2 °
33%
2.5m/s
0%
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
37 °
Čet
30 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: