9.1 C
Petak, 29 ožujka, 2024

‘Orlovi’ odletjeli sa Svjetskog prvenstva: Kamerunci senzacionalno pobijedili Brazilce

Brazil: Ederson; Dani Alves, Bremer, Militao, Telles; Fabinho, Fred; Antony, Rodrygo, Martinelli; Jesus

Kamerun: Epassy; Fai, Wooh, Ebosse, Tolo – Kunde, Anguissa; Mbeumo, Choupo-Moting, Moumi Ngamaleu; Aboubakar

90+8′
Žuti karton za Schara nakon što se sudario s Pavlovićem.

90+6′
Okafor je ušao umjesto Emboloa.

90+5′
Žute kartone dobili su Xhaxa i Milenković nakon sukoba na terenu.

90+4′
Sukob na terenu, Milenković je agresivno odgurnuo Xhaxu, a uslijedilo je naguravanje na terenu između većine igrača.

90+3′
Kamerun je zabio za 1-0 protiv Brazila! Švicarska sada može biti prva u skupini s još jednim golom protiv Srbije.

Više pročitajte OVDJE.

90′
Sedam minuta sudačke nadoknade.

89′
Fassnacht je imao priliku da potvrdi pobjedu Švicarske, ali Milinkovič-Savić je sjajno izletio s gola i zaustavio napad.

83′
Fassnacht je ušao umjesto Vargasa.

82′
Žuti karton sada dobiva i Mitrović! Potpuno je nepotrebno napadač ‘orlova’ počeo pričati sa sucem.

82′
Gudelj je dobio žuti karton i neće moći igrati u osmini finala ako Srbija prođe dalje.

81′
Đuričić ima posjekotinu na licu nakon udarca u glavu, ali sve će biti u redu s igračem Srbije.

78′
Tadić i Živković izašli su iz igre, a ušli su Radonjić i Duričić.

68′
Dvostruka zamjena za Švicarsku. Sow i Shaqiri izašli su van, ušli su Fernandes i Zakaria.

67′
Zamjena za Srbiju, Maksimović je zamijenio Milinkovića-Savića.

66′
Klupa Srbije sada je uletjela u teren, čini se da je Xhaxa gestikulacijom razljutio Rajkovića i Mitrovića.

65′
Mitrović je pao u šesnaestercu nakon duela sa Scharom, ali Rapallini nije ni pomislio dosuditi penal.

63′
Kostić je pokušao pronaći Mitrovića niskim ubačajem, ali Kobel je spremno dočekao tu loptu.

57′
Veliki promašaj Emboloa! Napadač Švicarske imao je ‘zicer’ ispred Milenkovića-Savića, ali pucao je preko gola.

55′
Dvije zamjene za Srbiju. Veljković i Vlahović izašli su iz igre, a umjesto njih ušli su Gudelj i Jović.

48′
GOOOOOOL! Kakva akcija Švicarske za 3-2! Shaqiri je ubacio Vargasu koji je sjajno dodao petom za Freulera. Veznjak Švicarske pucao je u jedan, a Milinković-Savić bacio se u drugi kut i Švicarska ponovno vodi.

47′
Milinković-Savić dobio je prvi žuti karton za Srbiju.

46′
Počelo je drugo poluvrijeme. Podsjetimo, reprezentaciji Srbije potrebna je pobjeda za prolazak u osminu finala, dok Švicarskoj može bit dovoljan i remi.

45+3′
Poluvrijeme!

45′
Još tri minute sudačke nadoknade.

44′
GOOOOOOL! Embolo za 2-2! Vidmer je ubacio s desne strane, a nitko iz obrane Srbije nije bio na toj lopti i Embolo posprema u praznu mrežu za izjednačenje!

35′
GOOOOOOL! Srbija vodi 2-1! Shaqiri je izgubio loptu na svojoj polovici terena, a Tadić je dodao do Vlahovića koji je niskim udarcem zabio gol za preokret Srbije.

34′
Žuti karton dobio je Ruben Vargas.

30′
Kakvu je priliku imao Shaqiri! Rodriguez je sjajno promijenio stranu i dugom loptom pronašio Shaqirija koji je sjajno primio, ali promašio gol.

27′
GOOOOOL! Mitrović je izjednačio! Tadić je ubacio s lijeve strane, a obrana Švicarske ostavila je jednostavno previše prostora za Mitrovića koji je sjajno iz utrčavanja zabio glavom.

21′
GOOOOOL! Švicarska vodi nakon gola Xherdana Shaqirija koji je kaznio lošu reakciju obrane Srbije!

18′
Embolo je povukao kontru za Švicarsku, ali Milinković-Savić oduzeo je loptu sjajnim uklizavanjem.

15′
Žuti karton za Widmera nakon što je povukao Kostića na travnjak.

14′
Vargas je poslao neugodnu povratnu loptu prema šesnaestercu, Freuler je pucao, ali udarac završava u bloku.

11′
Živković je pogodio stativu! Sjajno je desni vezni ‘orlova’ pucao s 20-ak metara, Kobel nije mogao obraniti udarac koji je na kraju pogodio lijevu stativu.

Vlahović je bio blizu gola, ali nije uspio pospremiti odbijanac.

10′
Gužva pred golom Švicarske, ali lopta se od Kostića odbija u gol-aut.

5′
Prva prilika za Srbiju! Milenković je sjajno utrčao na ubačaj Tadića iz kornera, ali lopta odlazi preko gola.

1′
Švicarska prijeti od prve minute! Xhaxa je zapucao nakon povratne lopte, ali lopta je završila u bloku i odbila se do Embola… Srbiju spašava odlična reakcija Milinkovića-Savića!