10.8 C
Četvrtak, 25 travnja, 2024

Pogledajte gol Perišića za izjednačenje protiv Japana

Hrvatska nogometna reprezentacija od 16 sati igra osminu finala Svjetskog prvenstva protiv Japana. Neugodni Japanci poveli su pred kraj prvog poluvremena pogotkom Maede.

Ivan Perišić je u 55. minuti postigao pogodak za izjednačenje

No, svi znamo da nema predaje, pa su tako Vatreni stigli do izjednačenja u 55. minuti. Krasno je ubacio Dejan Lovren s gotovo centra igrališta, a Ivan Perišić je prekrasno pogodio glavom iz velike daljine.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PERIŠIĆEV GOL

Podsjetimo, Hrvatska se u osminu finala Svjetskog prvenstva plasirala kao druga u skupini F iza Maroka, a ispred Belgije i Kanade. Momčad izbornika Zlatka Dalića pobijedila je Kanadu (4:1), a remizirala s Marokom (0:0) i Belgijom (0:0).

Japan je najveće iznenađenje turnira. Igrači izbornika Hajimea Moriyasua osvojili su skupinu E, u kojoj su pobijedili Španjolsku (2:1) i Njemačku (2:1), a izgubili od Kostarike (0:1). Bolji iz utakmice Hrvatska – Japan u četvrtfinalu ide na pobjednika utakmice Brazil – Južna Koreja.