fbpx
22.2 C
Zagreb
Srijeda, 16 lipnja, 2021

Tko, kad i gdje igra, kako pratiti Euro 2020? Tu je kompletan raspored

Pročitajte još:

Donosimo kompletan raspored i rezultate Eura uz informacije tko će na koga u nokaut-fazi

Ždrijeb
skupina A (Rim/Baku): Turska, Italija (domaćin), Wales, Švicarska

Standings provided by SofaScore LiveScore

skupina B (Kopenhagen/Sankt Peterburg): Danska (domaćin), Finska, Belgija, Rusija (domaćin)

Standings provided by SofaScore LiveScore

skupina C (Amsterdam/Bukurešt): Nizozemska (domaćin), Ukrajina, Austrija, Sjeverna Makedonija

Standings provided by SofaScore LiveScore

skupina D (London/Glasgow): Engleska (domaćin), Hrvatska, Škotska (domaćin), Češka

Standings provided by SofaScore LiveScore

skupina E (Sevilla/Sankt Peterburg): Španjolska (domaćin), Švedska, Poljska, Slovačka

Standings provided by SofaScore LiveScore

skupina F (München/Budimpešta): Mađarska (domaćin), Portugal (branitelj naslova), Francuska, Njemačka (domaćin)

Standings provided by SofaScore LiveScore

Faza po skupinama

Petak, 11. lipnja

  • skupina A: Turska – Italija (21.00, Rim)

Subota, 12. lipnja

  • skupina A: Wales – Švicarska (15.00, Baku)
  • skupina B: Danska – Finska (18.00, Kopenhagen)
  • skupina B: Belgija – Rusija (21.00, Sankt Peterburg)

Nedjelja, 13. lipnja

  • skupina D: Engleska – Hrvatska (15.00, London)
  • skupina C: Austrija – Sjeverna Makedonija (18.00, Bukurešt)
  • skupina C: Nizozemska – Ukrajina (21.00, Amsterdam)

Ponedjeljak, 14. lipnja

  • skupina D: Škotska – Češka (15.00, Glasgow)
  • skupina E: Poljska – Slovačka (18.00, Sankt Peterburg)
  • skupina E: Španjolska – Švedska (21.00, Sevilla)

Utorak, 15. lipnja

  • skupina F: Mađarska – Portugal (18.00, Budimpešta)
  • skupina F: Francuska – Njemačka (21.00, München)

Srijeda, 16. lipnja

  • skupina B: Finska – Rusija (15.00, Sankt Peterburg)
  • skupina A: Turska – Wales (18.00, Baku)
  • skupina A: Italija – Švicarska (21.00, Rim)

Četvrtak, 17. lipnja

  • skupina C: Ukrajina – Sjeverna Makedonija (15.00, Bukurešt)
  • skupina B: Danska – Belgija (18.00, Kopenhagen)
  • skupina C: Nizozemska – Austrija (21.00, Amsterdam)

Petak, 18. lipnja

  • skupina E: Švedska – Slovačka (15.00, Sankt Peterburg)
  • skupina D: Hrvatska – Češka (18.00, Glasgow)
  • skupina D: Engleska – Škotska (21.00, London)

Subota, 19. lipnja

  • skupina F: Mađarska – Francuska (15.00, Budimpešta)
  • skupina F: Portugal – Njemačka (18.00, München)
  • skupina E: Španjolska – Poljska (21.00, Sevilla)

Nedjelja, 20. lipnja

  • skupina A: Italija – Wales (18.00, Rim)
  • skupina A: Švicarska – Turska (18.00, Baku)

Ponedjeljak, 21. lipnja

  • skupina C: Sjeverna Makedonija – Nizozemska (18.00, Amsterdam)
  • skupina C: Ukrajina – Austrija (18.00, Bukurešt)
  • skupina B: Rusija – Danska (21.00, Kopenhagen)
  • skupina B: Finska – Belgija (21.00, Sankt Peterburg)

Utorak, 22. lipnja

  • skupina D: Češka – Engleska (21.00, London)
  • skupina D: Hrvatska – Škotska (21.00, Glasgow)

Srijeda, 23. lipnja

  • skupina E: Slovačka – Španjolska (18.00, Sevilla)
  • skupina E: Švedska – Poljska (18.00, Sankt Peterburg)
  • skupina F: Njemačka – Mađarska (21.00, München)
  • skupina F: Portugal v Francuska (21.00, Budimpešta)

Najbolje dvije reprezentacije iz svake skupine uz četiri najbolje trećeplasirane prolaze u osminu finala.

Četvrtak, 24. lipnja i petak, 25. lipnja

  • slobodni dani

Nokaut faza

Osmina finala

Subota, 26. lipnja

  • OF1: 2A – 2B (18.00, Amsterdam)
  • OF2: 1A – 2C (21.00, London)

Nedjelja, 27. lipnja

  • OF3: 1C – 3D/E/F (18.00, Budimpešta)
  • OF4: 1B – 3A/D/E/F (21.00, Sevilla)

Ponedjeljak, 28. lipnja

  • OF5: 2D – 2E (18.00, Kopenhagen)
  • OF6: 1F – 3A/B/C (21.00, Bukurešt)

Utorak, 29. lipnja

  • OF7: 1D – 2F (18.00, London)
  • OF8: 1E – 3A/B/C/D (21.00, Glasgow)

Srijeda, 30. lipnja i četvrtak, 1. srpnja

  • slobodni dani

Četvrtfinale

Petak, 2. srpnja

  • ČF1: pobjednik OF6 – pobjednik OF5 (18.00, Sankt Peterburg)
  • ČF2: pobjednik OF4 – pobjednik OF2 (21.00, München)

Subota, 3. srpnja

  • ČF3: pobjednik OF3 – pobjednik OF1 (18.00, Baku)
  • ČF4: pobjednik OF8 – pobjednik OF7 (21.00, Rim)

Nedjelja, 4. srpnja i ponedjeljak, 5. srpnja

  • slobodni dani

Polufinale

Utorak, 6. srpnja

  • PF1: pobjednik ČF2 – pobjednik ČF1 (21.00, London)

Srijeda, 7. srpnja

  • PF2: pobjednik ČF4 – pobjednik ČF3 (21.00, London)

Četvrtak, 8. srpnja, petak, 9. srpnja i subota, 10. srpnja

  • slobodni dani

Finale

Nedjelja, 11. srpnja

  • pobjednik PF1 – pobjednik PF2 (21.00, London)

Tko prenosi utakmice?

Televizijska prava prijenosa ima Hrvatska televizija koja će na drugom programu prenositi sve utakmice osim drugog izbora u trećem kolu (kad se igra u isto vrijeme), koje će biti na kanalima Sport Kluba.

Koji igrači nastupaju?

skupina A

Italija

  • golmani: Gianluigi Donnarumma (Milan), Alex Meret (Napoli), Salvatore Sirigu (Torino)
  • braniči: Francesco Acerbi (Lazio), Alessandro Bastoni (Inter), Leonardo Bonucci (Juventus), Giorgio Chiellini (Juventus), Giovanni Di Lorenzo (Napoli), Emerson Palmieri (Chelsea), Alessandro Florenzi (PSG), Leonardo Spinazzola (Roma), Rafael Toloi (Atalanta)
  • veznjaci: Nicolò Barella (Inter), Bryan Cristante (Roma), Jorginho (Chelsea), Manuel Locatelli (Sassuolo), Lorenzo Pellegrini (Roma), Stefano Sensi (Inter), Marco Verratti (PSG)
  • napadači: Andrea Belotti (Torino), Domenico Berardi (Sassuolo), Federico Bernardeschi (Juventus), Federico Chiesa (Juventus), Ciro Immobile (Lazio), Lorenzo Insigne (Napoli), Giacomo Raspadori (Sassuolo)

Turska

  • golmani: Altay Bayındır (Fenerbahçe), Mert Günok (İstanbul Başakşehir), Uğurcan Çakır (Trabzonspor)
  • braniči: Zeki Çelik (Lille), Çağlar Söyüncü (Leicester), Kaan Ayhan (Sassuolo), Merih Demiral (Juventus), Mert Müldür (Sassuolo), Ozan Kabak (Liverpool), Rıdvan Yılmaz (Beşiktaş), Umut Meraş (Le Havre)
  • veznjaci: Yusuf Yazıcı (Lille), Dorukhan Toköz (Beşiktaş), İrfan Can Kahveci (Fenerbahçe), Okay Yokuşlu (West Brom), Orkun Kökçü (Feyenoord), Ozan Tufan (Fenerbahçe), Taylan Antalyalı (Galatasaray), Hakan Çalhanoğlu (AC Milan)
  • napadači: Burak Yılmaz (Lille), Cengiz Ünder (Leicester), Enes Ünal (Getafe), Abdülkadir Ömür (Trabzonspor), Kerem Aktürkoğlu (Galatasaray), Halil İbrahim Dervişoğlu (Brentford), Kenan Karaman (Fortuna Düsseldorf)

Švicarska

  • golmani: Yann Sommer (Borussia Mönchengladbach), Yvon Mvogo (PSV), Jonas Omlin (Montpellier)
  • braniči: Manuel Akanji (Borussia Dortmund), Loris Benito (Bordeaux), Eray Cömert (Basel), Nico Elvedi (Borussia Mönchengladbach), Jordan Lotomba (Nice), Kevin Mbabu (Wolfsburg), Bećir Omeragić (Zürich), Ricardo Rodríguez (Torino), Fabian Schär (Newcastle United), Silvan Widmer (Basel)
  • veznjaci: Christian Fassnacht (Young Boys), Edimilson Fernandes (Mainz), Remo Freuler (Atalanta), Admir Mehmedi (Wolfsburg), Xherdan Shaqiri (Liverpool), Djibril Sow (Frankfurt), Ruben Vargas (Augsburg), Granit Xhaka (Arsenal), Denis Zakaria (Borussia Mönchengladbach), Steven Zuber (Frankfurt)
  • napadači: Breel Embolo (Borussia Mönchengladbach), Mario Gavranović (Dinamo Zagreb), Haris Seferović (Benfica)

Wales

  • golmani: Wayne Hennessey (Crystal Palace), Danny Ward (Leicester City), Adam Davies (Stoke City)
  • braniči: Ben Davies (Tottenham), Joe Rodon (Tottenham), Chris Mepham (Bournemouth), Chris Gunter (Charlton Athletic), Rhys Norrington-Davies (Sheffield United), Neco Williams (Liverpool), Connor Roberts (Swansea City), Ben Cabango (Swansea City), Tom Lockyer (Luton Town)
  • veznjaci: Joe Allen (Stoke City), Joe Morrell (Luton Town), Ethan Ampadu (Chelsea), Matthew Smith (Manchester City), Jonny Williams (Cardiff City), Aaron Ramsey (Juventus), Dylan Levitt (Manchester United), Rubin Colwill (Cardiff City), David Brooks (Bournemouth), Harry Wilson (Liverpool)
  • napadači: Kieffer Moore (Cardiff City), Gareth Bale (Real Madrid), Tyler Roberts (Leeds), Daniel James (Manchester United)

skupina B

Danska

  • golmani: Kasper Schmeichel (Leicester), Jonas Lössl (Midtjylland), Frederik Rønnow (Schalke)
  • braniči: Jens Stryger Larsen (Udinese), Simon Kjær (AC Milan), Andreas Christensen (Chelsea), Joachim Andersen (Fulham), Daniel Wass (Valencia), Mathias Jørgensen (Kopenhagen), Joakim Mæhle (Atalanta), Jannik Vestergaard (Southampton), Nicolai Boilesen (Kopenhagen)
  • veznjaci: Mathias Jensen (Brentford), Christian Nørgaard (Brentford), Pierre-Emile Højbjerg (Tottenham), Thomas Delaney (Borussia Dortmund), Anders Christiansen (Malmö), Christian Eriksen (Inter), Mikkel Damsgaard (Sampdoria), Robert Skov (Hoffenheim)
  • napadači: Martin Braithwaite (Barcelona), Andreas Cornelius (Parma), Andreas Skov Olsen (Bologna), Yussuf Poulsen (Leipzig), Kasper Dolberg (Nice), Jonas Wind (Kopenhagen)

Finska

  • golmani: Lukas Hradecky (Bayer Leverkusen), Jesse Joronen (Brescia), Anssi Jaakkola (Bristol Rovers)
  • braniči: Paulus Arajuuri (Pafos), Daniel O’Shaugnessy (HJK Helsinki), Joona Toivio (Häcken), Leo Väisänen (Elfsborg), Sauli Väisänen (Chievo), Robert Ivanov (Warta Poznań), Jere Uronen (Genk), Nikolai Alho (MTK), Jukka Raitala (Minnesota United), Pyry Soiri (Esbjerg)
  • veznjaci: Glen Kamara (Rangers), Robert Taylor (Brann), Robin Lod (Minnesota United), Joni Kauko (Esbjerg), Onni Valakari (Pafos), Rasmus Schüller (Djurgården), Thomas Lam (Zwolle), Tim Sparv (Larissa), Fredrik Jensen (Augsburg), Lassi Lappalainen (Montréal)
  • napadači: Joel Pohjanpalo (Union Berlin), Marcus Forss (Brentford), Teemu Pukki (Norwich)

Rusija

  • golmani: Jurij Djupin (Rubin), Matvej Safonov (Krasnodar), Anton Šunin (Dinamo Moskva)
  • braniči: Georgij Džhikija (Spartak Moskva), Igor Divejev (CSKA Moskva), Jurij Žirkov (Zenit), Vjačeslav Karavajev (Zenit), Fjodor Kudrjašov (Antalyaspor), Andrej Semenov (Ahmat), Mario Fernandes (CSKA Moskva)
  • veznjaci: Dmitri Barinov (Lokomotiv Moskva), Rifat Žemaletdinov (Lokomotiv Moskva), Maksim Muhin (CSKA Moskva), Aleksandr Golovin (Monaco), Daniil Fomin (Dinamo Moskva), Roman Zobnin (Spartak Moskva), Aleksej Ionov (Krasnodar), Daler Kuzjajev (Zenit), Andrej Mostovoj (Zenit), Magomed Ozdojev (Zenit), Denis Makarov (Rubin), Aleksej Mirančuk (Atalanta), Denis Čerishev (Valencia)
  • napadači: Artem Dzjuba (Zenit), Anton Zabolotni (CSKA Moskva), Aleksandr Sobolev (Spartak Moskva)

Belgija

  • golmani: Thibaut Courtois (Real Madrid), Simon Mignolet (Club Brugge), Matz Sels (Strasbourg)
  • braniči: Toby Alderweireld (Tottenham), Dedryck Boyata (Hertha Berlin), Jason Denayer (Lyon), Thomas Vermaelen (Vissel Kobe), Jan Vertonghen (Benfica)
  • veznjaci: Timothy Castagne (Leicester), Nacer Chadli (İstanbul Başakşehir), Yannick Carrasco (Atlético Madrid), Kevin De Bruyne (Manchester City), Leander Dendoncker (Wolverhampton), Thorgan Hazard (Borussia Dortmund), Thomas Meunier (Borussia Dortmund), Dennis Praet (Leicester), Youri Tielemans (Leicester), Hans Vanaken (Club Brugge), Axel Witsel (Borussia Dortmund)
  • napadači: Michy Batshuayi (Crystal Palace), Christian Benteke (Crystal Palace), Jérémy Doku (Rennes), Eden Hazard (Real Madrid), Romelu Lukaku (Inter), Dries Mertens (Napoli), Leandro Trossard (Brighton)

skupina C

Nizozemska

  • golmani: Marco Bizot (AZ), Tim Krul (Norwich), Maarten Stekelenburg (Ajax)
  • braniči: Patrick van Aanholt (Crystal Palace), Nathan Aké (Manchester City), Daley Blind (Ajax), Denzel Dumfries (PSV), Matthijs de Ligt (Juventus), Jurriën Timber (Ajax), Joël Veltman (Brighton), Stefan de Vrij (Inter), Owen Wijndal (AZ)
  • veznjaci: Donny van de Beek (Manchester United), Ryan Gravenberch (Ajax), Frenkie de Jong (Barcelona), Davy Klaassen (Ajax), Teun Koopmeiners (AZ), Marten de Roon (Atalanta), Georginio Wijnaldum (Liverpool)
  • napadači: Steven Berghuis (Feyenoord), Cody Gakpo (PSV), Luuk de Jong (Sevilla), Donyell Malen (PSV Eindhoven), Memphis Depay (Lyon), Quincy Promes (Spartak Moskva), Wout Weghorst (Wolfsburg)

Ukrajina

  • golmani: Georgij Buščan (Dinamo Kijev), Andrij Pjatov (Šahtar), Anatolij Trubin (Šahtar)
  • braniči: Eduard Sobol (Club Brugge), Ilija Zabarnji (Dinamo Kijev), Serhij Krivcov (Šahtar), Denis Popov (Dinamo Kijev), Oleksandr Timčik (Dinamo Kijev), Vitalij Mikolenko (Dinamo Kijev), Oleksandr Karavajev (Dinamo Kijev), Mikola Matvijenko (Šahtar)
  • veznjaci: Serhij Sidorčuk (Dinamo Kijev), Ruslan Malinovski (Atalanta), Mikola Šaparenko (Dinamo Kijev), Marlos (Šahtar), Jevhen Makarenko (Kortrijk), Oleksandr Zinčenko (Manchester City), Viktor Cigankov (Dinamo Kijev), Taras Stepanenko (Šahtar), Andrij Jarmolenko (West Ham), Oleksandr Zubkov (Ferencváros), Georgij Sudakov (Šahtar), Roman Bezus (Gent)
  • napadači: Roman Jaremčuk (Gent), Artem Besedin (Dinamo Kijev), Artem Dovbik (Dnjipro-1)

Sjeverna Makedonija

  • golmani: Stole Dimitrievski (Rayo Vallecano), Damjan Siskovski (Doxa Katokopia), Riste Jankov (Rabotnicki)
  • braniči: Stefan Ristovski (Dinamo Zagreb), Visar Musliu (Fehérvár), Egzon Bejtulai (Shkëndija), Kire Ristevski (Újpest), Gjoko Zajkov (Charleroi), Darko Velkovski (Rijeka), Ezdzan Alioski (Leeds)
  • veznjaci: Arijan Ademi (Dinamo Zagreb), Enis Bardhi (Levante), Stefan Spirovski (AEK Larnaca), Boban Nikolov (Lecce), Tihomir Kostadinov (Ružomberok), Ferhan Hasani (Partizani), Eljif Elmas (Napoli), Daniel Avramovski (Kayserispor), Darko Curlinov (Stuttgart), Marjan Radeski (Akademija Pandev)
  • napadači: Goran Pandev (Genoa), Aleksandar Trajkovski (Mallorca), Ivan Tričkovski (AEK Larnaca), Vlatko Stojanovski (Chambly), Krste Velkovski (Sarajevo), Milan Ristovski (Spartak Trnava)

Austrija

  • golmani: Daniel Bachmann (Watford), Pavao Pervan (Wolfsburg), Alexander Schlager (LASK)
  • braniči: David Alaba (Bayern), Aleksandar Dragović (Bayer Leverkusen), Marco Friedl (Werder Bremen), Martin Hinteregger (Frankfurt), Stefan Lainer (Borussia Mönchengladbach), Philipp Lienhart (Freiburg), Stefan Posch (Hoffenheim), Christopher Trimmel (Union Berlin), Andreas Ulmer (Salzburg)
  • veznjaci: Julian Baumgartlinger (Bayer Leverkusen), Christoph Baumgartner (Hoffenheim), Florian Grillitsch (Hoffenheim), Stefan Ilsanker (Frankfurt), Konrad Laimer (Leipzig), Valentino Lazaro (Internazionale), Marcel Sabitzer (Leipzig), Louis Schaub (Luzern), Xaver Schlager (Wolfsburg), Alessandro Schöpf (Schalke)
  • napadači: Marko Arnautović (Shanghai Port), Michael Gregoritsch (Augsburg), Sasa Kalajdžić (Stuttgart), Karim Onisiwo (Mainz)

skupina D

Engleska

  • golmani: Dean Henderson (Manchester United), Sam Johnstone (West Bromwich Albion), Jordan Pickford (Everton)
  • braniči: Trent Alexander-Arnold (Liverpool), Ben Chilwell (Chelsea), Conor Coady (Wolverhampton), Reece James (Chelsea), Harry Maguire (Manchester United), Tyrone Mings (Aston Villa), Luke Shaw (Manchester United), John Stones (Manchester City), Kieran Trippier (Atlético), Kyle Walker (Manchester City)
  • veznjaci: Jude Bellingham (Borussia Dortmund), Jordan Henderson (Liverpool), Mason Mount (Chelsea), Kalvin Phillips (Leeds), Declan Rice (West Ham)
  • napadači: Dominic Calvert-Lewin (Everton), Phil Foden (Manchester City), Jack Grealish (Aston Villa), Harry Kane (Tottenham), Marcus Rashford (Manchester United), Bukayo Saka (Arsenal), Jadon Sancho (Borussia Dortmund), Raheem Sterling (Manchester City)

Hrvatska

  • golmani: Dominik Livaković (Dinamo Zagreb), Lovre Kalinić (Hajduk Split), Simon Sluga (Luton)
  • braniči: Šime Vrsaljko (Atlético Madrid), Borna Barišić (Rangers), Duje Ćaleta-Car (Marseille), Dejan Lovren (Zenit), Josip Juranović (Legia Varšava), Domagoj Vida (Beşiktaş), Joško Gvardiol (Leipzig), Domagoj Bradarić (Lille), Mile Škorić (Osijek)
  • veznjaci: Mateo Kovačić (Chelsea), Luka Modrić (Real Madrid), Marcelo Brozović (Inter), Milan Badelj (Genoa), Nikola Vlašić (CSKA Moskva), Mario Pašalić (Atalanta), Ivan Perišić (Inter), Josip Brekalo (Wolfsburg), Mislav Oršić (Dinamo Zagreb), Luka Ivanušec (Dinamo Zagreb)
  • napadači: Ante Rebić (AC Milan), Bruno Petković (Dinamo Zagreb), Ante Budimir (Osasuna), Andrej Kramarić (Hoffenheim)

Škotska

  • golmani: Craig Gordon (Heart of Midlothian), David Marshall (Derby), Jon McLaughlin (Rangers)
  • braniči: Liam Cooper (Leeds), Declan Gallagher (Motherwell), Grant Hanley (Norwich), Jack Hendry (Celtic), Scott McKenna (Nottingham Forest), Stephen O’Donnell (Motherwell), Nathan Patterson (Rangers), Andy Robertson (Liverpool), Greg Taylor (Celtic), Kieran Tierney (Arsenal)
  • veznjaci: Stuart Armstrong (Southampton), Ryan Christie (Celtic), John Fleck (Sheffield United), Billy Gilmour (Chelsea), John McGinn (Aston Villa), Callum McGregor (Celtic), Scott McTominay (Manchester United), David Turnbull (Celtic)
  • napadači: Ché Adams (Southampton), Lyndon Dykes (QPR), James Forrest (Celtic), Ryan Fraser (Newcastle United), Kevin Nisbet (Hibernian)

Češka

  • golmani: Tomáš Vaclík (Sevilla), Jiří Pavlenka (Werder Bremen), Aleš Mandous (Olomouc)
  • braniči: Vladimír Coufal (West Ham), Pavel Kadeřábek (Hoffenheim), Ondřej Čelůstka (Sparta Prag), Tomáš Kalas (Bristol City), David Zima (Slavia Prag), Jan Bořil (Slavia Prag), Aleš Matějů (Brescia), Jakub Brabec (Viktoria Plzeň)
  • veznjaci: Lukáš Masopust (Slavia Prag), Vladimír Darida (Hertha Berlin), Tomáš Souček (West Ham), Antonín Barák (Verona), Alex Král (Spartak Moskva), Tomáš Holeš (Slavia Prag), Petr Ševčík (Slavia Prag), Jakub Jankto (Sampdoria), Adam Hložek (Sparta Prag), Jakub Pešek (Slovan Liberec), Michal Sadílek (Slovan Liberec)
  • napadači: Patrik Schick (Bayer Leverkusen), Michael Krmenčík (PAOK), Matěj Vydra (Burnley), Tomáš Pekhart (Legia)

skupina E

Španjolska (24)

  • golmani: David de Gea (Manchester United), Unai Simón (Athletic), Robert Sánchez (Brighton)
  • braniči: José Gayà (Valencia), Jordi Alba (Barcelona), Pau Torres (Villarreal), Aymeric Laporte (Manchester City), Eric García (Manchester City), Diego Llorente (Leeds), César Azpilicueta (Chelsea), Marcos Llorente (Atlético)
  • veznjaci: Sergio Busquets (Barcelona), Rodri Hernández (Manchester City), Pedri (Barcelona), Thiago Alcántara (Liverpool), Koke (Atlético), Fabián Ruiz (Napoli)
  • napadači: Dani Olmo (Leipzig), Mikel Oyarzabal (Real Sociedad), Gerard Moreno (Villarreal), Álvaro Morata (Juventus), Ferran Torres (Manchester City), Adama Traoré (Wolverhampton), Pablo Sarabia (PSG)

Švedska

  • golmani: Karl-Johan Johnsson (København), Kristoffer Nordfeldt (Gençlerbirliği), Robin Olsen (Everton)
  • braniči: Emil Krafth (Newcastle United), Victor Lindelöf (Manchester United), Marcus Danielson (Dalian Yifang), Pierre Bengtsson (Vejle), Ludwig Augustinsson (Werder Bremen), Pontus Jansson (Brentford), Filip Helander (Rangers), Mikael Lustig (AIK), Andreas Granqvist (Helsingborg)
  • veznjaci: Emil Forsberg (Leipzig), Ken Sema (Watford), Viktor Claesson (Krasnodar), Dejan Kuluševski (Juventus), Sebastian Larsson (AIK), Albin Ekdal (Sampdoria), Kristoffer Olsson (Krasnodar), Jens-Lys Cajuste (Midtjylland), Mattias Svanberg (Bologna), Gustav Svensson (Guangzhou)
  • napadači: Marcus Berg (Krasnodar), Alexander Isak (Real Sociedad), Robin Quaison (Mainz), Jordan Larsson (Spartak Moskva)

Poljska

  • golmani: Łukasz Fabiański (West Ham), Wojciech Szczęsny (Juventus), Łukasz Skorupski (Bologna)
  • braniči: Jan Bednarek (Southampton), Bartosz Bereszyński (Sampdoria), Paweł Dawidowicz (Verona), Kamil Glik (Benevento), Michał Helik (Barnsley), Tomasz Kędziora (Dinamo Kijev), Kamil Piątkowski (Raków Częstochowa), Tymoteusz Puchacz (Lech Poznań), Maciej Rybus (Lokomotiv Moskva)
  • veznjaci: Przemysław Frankowski (Chicago Fire), Kamil Jóźwiak (Derby), Mateusz Klich (Leeds), Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin), Grzegorz Krychowiak (Lokomotiv Moskva), Karol Linetty (Torino), Jakub Moder (Brighton), Przemysław Płacheta (Norwich), Piotr Zieliński (Napoli)
  • napadači: Dawid Kownacki (Fortuna Düsseldorf), Robert Lewandowski (Bayern), Arkadiusz Milik (Marseille), Karol Świderski (PAOK), Jakub Świerczok (Piast Gliwice)

Slovačka (24)

  • golmani: Martin Dúbravka (Newcastle), Marek Rodák (Fulham), Dušan Kuciak (Lechia Gdańsk)
  • braniči: Peter Pekarík (Hertha Berlin), Ľubomír Šatka (Lech Poznań), Denis Vavro (Huesca), Milan Škriniar (Inter), Tomáš Hubočan (Omonoia), Jakub Holúbek (Gliwice)
  • veznjaci: Marek Hamšík (IFK Göteborg), Stanislav Lobotka (Napoli), Patrik Hrošovský (Genk), Juraj Kucka (Parma), Ondrej Duda (Köln), Róbert Mak (Ferencváros), Vladimír Weiss (Slovan Bratislava), László Bénes (Augsburg), Lukáš Haraslín (Sassuolo), Tomáš Suslov (Groningen), Matúš Bero (Arnhem), Erik Jirka (Mirandés)
  • napadači: Michal Ďuriš (Omonoia), Róbert Boženík (Feyenoord), Dávid Strelec (Slovan Bratislava)

skupina F

Njemačka

  • golmani: Manuel Neuer (Bayern), Bernd Leno (Arsenal), Kevin Trapp (Frankfurt)
  • braniči: Matthias Ginter (Borussia Mönchengladbach), Antonio Rüdiger (Chelsea), Robin Gosens (Atalanta), Christian Günter (Freiburg), Marcel Halstenberg (Leipzig), Mats Hummels (Borussia Dortmund), Lukas Klostermann (Leipzig), Robin Koch (Leeds), Niklas Süle (Bayern)
  • veznjaci: İlkay Gündoğan (Manchester City), Toni Kroos (Real Madrid), Emre Can (Borussia Dortmund), Joshua Kimmich (Bayern), Thomas Müller (Bayern), Jamal Musiala (Bayern), Serge Gnabry (Bayern), Leon Goretzka (Bayern), Kai Havertz (Chelsea), Jonas Hofmann (Borussia Mönchengladbach), Leroy Sané (Bayern), Florian Neuhaus (Borussia Mönchengladbach)
  • napadači: Timo Werner (Chelsea), Kevin Volland (Monaco)

Francuska

  • golmani: Hugo Lloris (Tottenham), Steve Mandanda (Marseille), Mike Maignan (Milan)
  • braniči: Lucas Digne (Everton), Léo Dubois (Lyon), Lucas Hernandez (Bayern), Presnel Kimpembe (PSG), Jules Koundé (Sevilla), Clément Lenglet (Barcelona), Benjamin Pavard (Bayern), Raphaël Varane (Real Madrid), Kurt Zouma (Chelsea)
  • veznjaci: N’Golo Kanté (Chelsea), Thomas Lemar (Atlético Madrid), Paul Pogba (Manchester United), Adrien Rabiot (Juventus), Moussa Sissoko (Tottenham), Corentin Tolisso (Bayern)
  • napadači: Wissam Ben Yedder (Monaco), Karim Benzema (Real Madrid), Kingsley Coman (Bayern), Ousmane Dembélé (Barcelona), Olivier Giroud (Chelsea), Antoine Griezmann (Barcelona), Kylian Mbappé (PSG), Marcus Thuram (Borussia Mönchengladbach)

Mađarska

  • golmani: Péter Gulácsi (Leipzig), Dénes Dibusz (Ferencváros), Ádám Bogdán (Ferencváros)
  • braniči: Gergő Lovrencsics (Ferencváros), Endre Botka (Ferencváros), Ádám Lang (Omonia Nicosia), Ákos Kecskés (Lugano), Attila Fiola (Fehérvár), Willi Orbán (Leipzig), Attila Szalai (Fenerbahçe), Bendegúz Bolla (Fehérvár)
  • veznjaci: Loïc Négo (Fehérvár), Ádám Nagy (Bristol City), László Kleinheisler (Osijek), Dávid Sigér (Ferencváros), Dániel Gazdag (Philadelphia Union), András Schäfer (Dunajská Streda) Tamás Cseri (Mezőkövesd), Filip Holender (Partizan)
  • napadači: Ádám Szalai (Mainz), Roland Sallai (Freiburg), Nemanja Nikolić (Fehérvár), Kevin Varga (Kasımpaşa), Roland Varga (MTK), Szabolcs Schön (FC Dallas), János Hahn (Paks)

Portugal

  • golmani: Anthony Lopes (Lyon), Rui Patrício (Wolverhampton), Rui Silva (Granada)
  • braniči: João Cancelo (Manchester City), Nélson Semedo (Wolverhampton), José Fonte (Lille), Pepe (Porto), Rúben Dias (Manchester City), Nuno Mendes (Sporting CP), Raphael Guerreiro (Borussia Dortmund)
  • veznjaci: Danilo Pereira (PSG), João Palhinha (Sporting CP), Rúben Neves (Wolverhampton), Bruno Fernandes (Manchester United), João Moutinho (Wolverhampton), Renato Sanches (Lille), Sérgio Oliveira (Porto), William Carvalho (Real Betis)
  • napadači: Pedro Gonçalves (Sporting CP), André Silva (Eintracht Frankfurt), Bernardo Silva (Manchester City), Cristiano Ronaldo (Juventus), Diogo Jota (Liverpool), Gonçalo Guedes (Valencia), João Félix (Atlético Madrid), Rafa Silva (Benfica),prenosi portal 24sata.hr
- Reklama-

Najnovije vijesti:

Ronaldo jednim potezom odnio Coca-Coli četiri milijarde dolara! Evo što su poručili iz kompanije

Na konferenciji za novinare uoči utakmice Portugala i Mađarske (3-0) je Cristiano Ronaldo maknuo dvije boce Coca Cole i...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
20.3 ° C
21.6 °
17.7 °
68 %
2.1kmh
0 %
Sri
30 °
Čet
30 °
Pet
32 °
Sub
32 °
Ned
34 °

Tečajna lista:

HRK - Hrvatska kuna
EUR
7,4841
USD
6,1717
GBP
8,7088
CHF
6,8692
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: