Četvrtak, 21 listopada, 2021

Užas u Keniji: Ubijena atletičarka koja je ove godine nastupila na Igrama. Nedavno je srušila rekord

Grozne vijesti iz Kenije. Atletičarka Agnes Jebet Tirop (25) pronađena je mrtva u svom domu u Itenu, s ubodnom ranom od noža u predjelu abdomen.

Atletski savez Kenije objavio je da je Tirop pronađena s ubodnim ranama u svojoj kući, a da je za ubojstvo osumnjičen njen suprug.

Tirop je bila jedna od najboljih atletičarki na 10 tisuća metara te je osvojila brončanu medalju na svjetskim prvenstvima u Londonu 2017. godine i prije dvije godine u Dohi. Na Olimpijskim igrama u Tokiju završila je četvrta. Medalja joj je pobjegla za manje od jedne sekunde. Prije točno mjesec dana postavila je svjetski rekord u cestovnoj utrci na deset kilometara.

Najnovije vijesti:

Plenković: Necijepljeni su rezervoar u kojem se virus širi, svaka četvrta starija osoba nije cijepljena

‘Ušli smo u razdoblje hladnog vremena koje je donijelo porast slučajeva. Izgledno je da će tako biti i danas‘,...