“Žena je ispred Higijenskog u Splitu ostavila dijete u sjedalici i zatvorila je vrata. No, tada su nastupili pravi problemi. Pokušala je otvoriti druga vrata, nije uspjela i dijete je ostalo zaključano u vozilu. Unutra je ostalo dijete od godinu dana i žena se prestrašila i uznemirila. Vjerojatno joj je ključ ostao u vozilu”, kazala je svjedokinja drame za Dalmaciju Danas.
Ubrzo pozvani vatrogasci koji su bez većih problema otvorili vozilo i ‘spasili’ dijete.
“Majka je sretno uzela dijete u svoje ruke, vatrogasci su brzo riješili problem”, zaključila je.
Na intervenciji su bila tri vatrogasca s jednim vatrogasnim vozilom. “Sve se dogodilo oko 9 sati i 40 minuta. Sve je u najboljem redu, riješili smo problem”, otkrili su nam vatrogasci iz JVP-a Split.

