Twitter sprda Beroša zbog emotikona u objavi o cijepljenju: Nitko nije plaža s palmom?

Pročitajte još:

Mnogi se na društvenim mrežama pitaju što je ministar htio reći?

Ministar zdravstva Vili Beroš je kao i ostali hrvatski političari aktivan na društvenoj mreži Twitter. Stoga je ponovno pozvao sve na cijepljenje na toj platformi, a, u pokušaju da pozove i mlađu generaciju, pokušao je biti moderan – ipak, izabrao je krive emotikone po mnogima:

Nije trebalo dugo da se od njega napravila šala, pa mnogi (ne)namjerno nisu shvatili da otok predstavlja samoću, a za zajednicu je odabrao emoji gay parova:

“Niko od nas nije otok s palmom i suncem?” upitao je jedan komentator.

[gs-fb-comments]
- Reklama-

Najnovije vijesti:

Dejan Savićević vjeruje u Hrvatsku: “Imaju turnirski mentalitet, ne sumnjam da će proći”

Legendarni crnogorski nogometaš Dejan Savićević prati događanja na Svjetskom prvenstvu, posebno nastupe reprezentacija iz regije. Iako Crna Gora nije...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
36.6 ° C
36.6 °
36.6 °
30%
2.9m/s
0%
Sub
37 °
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
33 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: