Nakon dva tjedna pada od ponoći gorivo je od ponoći opet poskupjelo, evo novih cijena

Pročitajte još:

Građani će morati platiti više i za autoplin, koji je poskupio za 25 lipa.

Ponovo je poskupilo gorivo, nakon što su cijene protekla dva tjedna bile u padu. Međutim, primjetno je kako cijene ipak nisu porasle toliko drastično kao što je to bio slučaj proteklih mjeseci i zbog čega su nam gotovo normalni postali prizori gužva na benzinskim postajama u ponedjeljak popodne.

Prema jučerašnjim neslužbenim podacima stranice cijenegoriva.info procjena je bila da će spremnik od 50 litara benzina biti skuplji za 11 kuna, a prosječni spremnik dizela za 14 kuna.

Jutros su objavljene i službene nove cijene pa je tako spremnik Eurosupera 95 skuplji za 22 lipe, a spremnik Eurodizela skuplji je za 28 lipa. Poskupio je i autoplin i to za 25 lipa.

Detaljnije cijene goriva možete pogledati OVDJE, a gdje točiti jeftinije gorivo OVDJE.

[gs-fb-comments]
- Reklama-

Najnovije vijesti:

Kaja Casar iz Gospodina Savršenog otkrila u kakvom je odnosu s Antonelom i što planira s Karlom

Kaja Casar, pobjednica pete sezone RTL-ova showa Gospodin Savršeni, ponovno je privukla pažnju pratitelja na Instagramu. Tijekom odgovaranja na...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
31.1 ° C
31.1 °
31.1 °
49%
1.2m/s
0%
Sub
36 °
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
33 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1583
CHF
1.0839
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: